Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault thalia 1.4 8v válalhat...

Renault thalia 1.4 8v válalhato autÓ, menyit fogyaszt városba? Aki ismeri vagy neki is van mesélne 1 kicsit rolla?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 11:30
 1/2 A kérdező kommentje:
még egy kérdésem lenne lehet rosszul hallotam de mintha azt mondták volna hogy drágábbak az alkatrészek hozzá mint egy opelhoz vagy suzukihoz én nézzegettem a alkatrész árakat és igencsak egy ába vannak vagy a munka díj a több? esetleg sürübben elromlik?
2012. jún. 6. 11:41
 2/2 pagan ***** válasza:
nenémnek pont ez a verza van 1.4 8v,nincs vele baj,azt mondja jól fogyaszt de nem tudok konkrét számot mondani,az alkatrész árak relatívak,ugyanis rengeteg márka van,ha megelégszel egy alacsonyabb kategóriájú alkatrésszel ami nem mindig szar akkor tök jó,netes boltokban irtó nagy leárazások vannak,a minap vettem két féltengelycsuklót ami elég jó márka és féláron nyomatták,szemfülesség kérdése az egész
2012. jún. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!