Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel mossuu a szélvédót,...

Mivel mossuu a szélvédót, hogy ne legyen fehér foltos?

Figyelt kérdés
Hiába mossuk,sikáljuk,beülünk és fehér foltos, mintha megfolyt volna rajta valami és rászáradt. Belülről is mindig lemossuk de mégis. Ti milyen szert használtok szélvédőmosásra?
2012. jún. 7. 17:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Hoppá! Mossuk a szélvédőt. Ezt elírtam csöppet :)
2012. jún. 7. 17:04
 2/10 anonim ***** válasza:

Desztillált vagy ioncserélt vízzel mossátok le.

Vagy clin ablaktisztítóval.

Ha az után is foltos marad akkor a szélvédővel van valami gond.

2012. jún. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ecettel próbáld meg!

Azon felül érdemes németországból, HOFER, vagy Aldi-ból hozni ablakmosó koncentrátumot, ha jár arra ismerős, vagy Te, hibátlan, olcsó!

2012. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Clinnel mostuk,de mégis,ha nagyoooon dörzsöltük valamicskét halványodott,de nem sokat. És ecettel hogyan? Töményen,vagy milyen arányban higítsam?
2012. jún. 9. 16:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne higítsad, csak a tömény ecettel borítsd meg és csak törölgessed át egy ronggyal, vagy szivaccsal, vagy esetleg hagyományos fekete-fehér újságpapírral!
2012. jún. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ok,és az nem gon,hogy 20%-os?
2012. jún. 10. 16:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi probléma, csak büdösebb lesz:D Én most néztem 30%-os ecettel csináltam, egyébként a ház ablakait is ezzel szoktam megpucolni kívülről, illetve a fürdőkád/zuhany üvegajtaját is, hibátlanul leszedi a vízkövet, és minden piszkot, igaz, hogy utána eléggé ecetszag van, de legalább tiszta:) Ha nagyon zavar, akkor valami jó illatos mosószerrel mosd át, aztán kész.
2012. jún. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Okés,köszi a segítséget!
2012. jún. 12. 16:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit, de kíváncsi vagyok, hogy használt-e valamit, szóval megírhatnád!:D
2012. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oksa,megírom. Még nem kellett autót mosni,de hamarosan esedékes lesz. :)
2012. jún. 14. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!