Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit lehet úgy használni...

Mit lehet úgy használni mintha index relé lenne vagyis valami oan ami megszakít?

Figyelt kérdés
Már rengeteget ráköltöttem és már nem vok rá hajlandó többet költni úgyh pls segítsetek valami otthon megatlálható valami vagy nem drágát ami megszakít vagyis oan mintha relé lenne..
2008. ápr. 26. 17:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmit. Én is próbálgattam mindenfélét, mikor az indexrelé megadta magát az autóban, de csak egy megoldás jött be: kikötöttem a relét (pozitívat összekötöttem a kimenővel, elektromechanikusnál nem volt nehéz), aztán kézzel villogtattam. Egyébként elektromechanikusat (kattogós relé) szét lehet szedni: ha fémházas, a fémház peremezését csavarhúzóval visszahajtod és kijön. Általában a belsejét forrasztópákával (leeső csatlakozások), csiszolópapírral és kontaktspray-vel meg lehet javítani. Ha elektronikus, akkor meg egy ügyes kezű elektroműszerész képes akár tartósabbat is készíteni, mint a gyári.
2008. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!