Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Mit lehet úgy használni mintha index relé lenne vagyis valami oan ami megszakít?

Már rengeteget ráköltöttem és már nem vok rá hajlandó többet költni úgyh pls segítsetek valami otthon megatlálható valami vagy nem drágát ami megszakít vagyis oan mintha relé lenne..

2008. ápr. 26. 17:00  Privát üzenet  

A válasz
Semmit. Én is próbálgattam mindenfélét, mikor az indexrelé megadta magát az autóban, de csak egy megoldás jött be: kikötöttem a relét (pozitívat összekötöttem a kimenővel, elektromechanikusnál nem volt nehéz), aztán kézzel villogtattam. Egyébként elektromechanikusat (kattogós relé) szét lehet szedni: ha fémházas, a fémház peremezését csavarhúzóval visszahajtod és kijön. Általában a belsejét forrasztópákával (leeső csatlakozások), csiszolópapírral és kontaktspray-vel meg lehet javítani. Ha elektronikus, akkor meg egy ügyes kezű elektroműszerész képes akár tartósabbat is készíteni, mint a gyári.

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2008. máj. 30. 20:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan kell használni az INDEX, a HOL. VAN és az FKERES függvényt? Bővebben lent
Ha Magyarországon veszek egy autót, de kiköltözöm külföldre és ott szeretném használni, akkor nyilván ott is kell valamiféle regisztrációs adót fizetni, hogy ottani rendszámot kapjon a kocsi?
Nagy rá az esély simsonon hogy a utólag felszerelt index elromlik? Vagy ugyanúgy bírja mintha gyárilag lenne rajta? autóvillamosági szerelő vagyis villanyszerelő csinálná
Ezt lehet "legálisan" használni B-s jogsival?
Index. Php-t Hogyan kel Használni?
1. , A böngészőimből nem tudok megnyitni bizonyos honlapokat pl. myvip, ddmt2, de a többit mint pl freemail, google, index, youtube stb ezek gond nélkül használni tom?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!