Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 50 ccm-es segédmotorral...

Egy 50 ccm-es segédmotorral hány km tehető meg megállás nélkül?

Figyelt kérdés
Nem csak simson érdekel hanem másfajta váltós motor is.
2012. jún. 7. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Simsonnal gond nélkül lementem 30 kilómétert, ebben volt városi is, plusz hegymenet.
2012. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha jól van karbantartva a gép akkor finoman használva annyit amennyit egy tank benzinnel megy :)

Mert egy jó gépnél esetleg túlmelegedés lehet a baja. De megfelelően kímélő használat mellett nem fog túlmelegedni se.

2012. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg a tank/a segged bírja. :)
2012. jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha normális állapotban van a motor, akkor addig mész vele, amíg ki nem fogy a benzin. Nekem 80as van, 73km volt a legtöbb megállás nélkül, de nem azért álltam meg mert nem bírta. A másik van egy srác, aki minden évben megszervezi a Budapest-Szeged offroad túrát 50es gépekkel, és az "50esekkel Magyarország határai mentén" nos ez elég bizonyíték arra, hogy egy jó állapotban lévő 50essel is elmész egyhuzamban több 100 kilométert.
2012. jún. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!