Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az hogy lehet hogy az egyik...

Az hogy lehet hogy az egyik helyen ugyanaz a motor 250E Ft, a másik helyen pedig 350E?

Figyelt kérdés

Hamarosan megveszem az első motorom, és nem értem hogy lehet itt: [link] 250E, a Békéscsabai Robo-Go kereskedésbe pedig 350E Ft ez a motor? Megérné-e interneten rendelni a motort, esetleg van valakinek valami tapasztalata az internetes robogó vásárlásról? vagy inkább vegyem meg a szomszéd utcában lévő boltban 100E-el drágábban?


ja és lécci nem mondjátok hogy a Kymco milyen szar meg minden, köszi:)



2012. jún. 8. 17:44
 1/9 anonim válasza:
A Kymco nem szar, de gyanús.
2012. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szabad piac van, annyiért árulják az emberek amennyiért csak akarják.


Viszont a robogót kétlem, hogy kihozná a postás, így a szállítással is kalkulálj.

2012. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kivan írva az oldal tetejére: Ingyenes házhozszállítás Magyarország területén!
2012. jún. 8. 20:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen vedd meg 100ezerrel drágábban, biztosan jól jársz... legalábbis a kereskedő biztosan.
2012. jún. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
figy, az okoskodást légyszi hagyd meg magadnak:)
2012. jún. 9. 00:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy az egyik helyen eladni akarják, mert mondjuk nincs rá szüksége a tulajnak, ezért nem akarja tartogatni, a másik helyen meg jó nagy hasznot akarnak húzni az eladásból.


De ez mindennel így van. Pl Vaterán is láttam már, hogy használtam garancia nélkül árulnak olyan termékeket jóval bolti ár felett, amit a legelső boltban is megvehetnék jóval olcsóbban, számlával, garanciával, postaköltség nélkül.

De az emberek amilyen hülyék, inkább veszik a neten.

2012. jún. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 waland ***** válasza:
Egyszerűen Békéscsaba kiesik a fő sodrásból (nagyon vidéken van), ezért a kereskedők sokkal magasabb árat engednek meg maguknak, mert arra számolnak, hogy nem éri meg a vevőnek elmenni a világ másik végére motorért. Van egyébként igazság a taktikájukban, mert én is szeretem látni, amit megveszek, de egy ilyen helyzetben bemennék hozzájuk, megnézném a motort, aztán megrendelném a neten olcsóbban. Aztán ha baja van garidőn belül, érvényesíteném a garanciát a helyi boltban. Aztán egyszer majd észreveszi a kereskedő, hogy jobban megéri robogót eladni olcsóbban, mint tárolgatni, és sikertelenül kínálgatni drágán. Egyébként az ilyen helyeken nem lehetetlen az alkudozás sem, van rá esély, hogy ha szembesíted őket vele, hogy menyivel olcsóbb lenne, ha megrendelnéd a neten, akkor akár engednek is a listaárból, csak vegyen valaki tőlük robogót.
2012. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Aztán ha baja van garidőn belül, érvényesíteném a garanciát a helyi boltban."

ezt hogy érted, akkor is van garancia ha nem ott veszem?

2012. jún. 9. 19:04
 9/9 waland ***** válasza:
Minden olyan szervizben, ahol leszerződtek egy adott márka szervizelésére, javítaniuk kell az összes olyan robogót, ami az adott márkához tartozik. Persze lehet, hogy a csabai bolt nem működik márkaszervizként, de akkor csak még egy ok, hogy ne ott vedd.
2012. jún. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!