Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiúk! Kocsit vagy motort...

Fiúk! Kocsit vagy motort vennétek?

Figyelt kérdés

Ha meglenne rá a pénzed, akkor inkább autót vennél rajta vagy motort? (125 ccm3)


Mindig is szerettem a motorokat, és elég sokat motorozom, mikor van szabadidőm, de ha belegondolok, egy autóban nem áznék el, vagy épp több személyt is tudnék szállítani. Te hogy döntenél?


2012. jún. 8. 17:48
 1/9 anonim válasza:
autó
2012. jún. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Autót!
2012. jún. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Így autót. De ha nem lenne ccm határ akkor motort.
2012. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Meg a másik hogy ha hezitálsz az autó és a motor között, az rég rossz.


Motort úgymond "hobbiból" szoktak venni az emberek akkor ha van már egy autójuk. Ha van autód, akkor vegyél nyugodtan mellé egy motort.

2012. jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én az autót választottam. Volt motorom is de az autó sokkal de sokkal jobb!!! 19/F
2012. jún. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem van mindkettő, és mikor hogy hozza a helyzet, fele felében használom. Bp-n pl el kell gondolkozni "csak az autó"-n, mert használhatatlan és nagyon költséges. (és egyre több bőrt húznak le az autósokról)
2012. jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A te helyzetedben autót választanám.

Én jelenleg úgy vagyok vele hogy anyámnak, apámnak van autója. Nekem ha minden igaz motorom lesz nemsokára.

Autóvásárlásra lett volna lehetőségem, szüleim támogatásával. De Inkább a motort választottam.

Ha meg autó kell valamelyik csak itthon van.

20/F

2012. jún. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel az elázás, eldöntöttem biztosan, egy percet sem hezitáltam, motort fogok venni, ha lesz pénzem. 125-öset. Hiába, ha meg is venném a kocsit, nem élvezném, mert nem szeretem. Annyi pénzem meg biztos nem lenne rá, hogy olyat vegyek, ami élvezetes is. A motot meg akár milyen is, én élvezem. :D
2012. jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
125ös VS kocsi közül a kocsit venném. Már nagyobb a motorom mint 125 ccm szóval így felejtős lenne.
2012. jún. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!