Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1999-es Ford Mondeo MK II...

1999-es Ford Mondeo MK II jobb hátsó ajtaja csúnyán sérült. Javítani egy vagyon lenne (lakatos munka + fényezés). Javíttassam mégis vagy cseréltessem le az ajtót, ha tudom?

Figyelt kérdés
Láttam bontott ajtót, színben az enyémmel egyezőt. Mennyire macerás kicseréltetni? Láttam csupasz ajtót kárpit, vezetékek, minden nélkül, és komplett ajtót is hirdetve. Melyiket célszerű választani?
2012. jún. 10. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Csere. olcsóbban kijössz, ha csak a lemez sérült és a többi menthető, plusz otthon csinálod akkor vegyél csupasz ajtót, ha a belvilág is , és szerelővel csináltatod akkor komplettet, ugyanis óradíjban több hogyha át kell pakolni a régi ajtóból az újba a cuccokat. Persze attól is függ hogy mennyivel drágább a komplett ajtó.


Egyébként minimális szerszámkészlettel és műszaki érzékkel otthon is ki tudod cserélni kb fél óra alatt.

2012. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! A bökkenő az, hogy nőből vagyok, és semmi késztetést nem érzek arra, hogy nekiálljak kicserélni egy autó hátsó ajtaját : )) De keresek valakit, aki megcsinálja, szerintem is ez lehet az olcsóbb verzió. Csak kívül sérült egyébként, csúnyán meghúztam szegényt : ((
2012. jún. 10. 22:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Na, erről nem nyilatkoztál. :)


Helyileg merre vagy?

2012. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
: )) Pomázon
2012. jún. 10. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!