Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2005ös Toyota Corolla-n olyan...

Msebi06 kérdése:

2005ös Toyota Corolla-n olyan gondom van, hogy mikor nincs fölvéve a világítás a műszerfal világít, de mikor meg ráteszem a világítást kocsira akkor meg elmegy a műszerfalon, ez mitől van?

Figyelt kérdés
Nemrég lett véve használtan az autó, nincs könyve hogy megnézzem mi lehet, mer más tulaj már mondott olyat hogy ezt vhogy át lehet állítani.

2012. jún. 11. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
valami hülye hozzányúlt és fordítva rakta vissza a kábeleket a világítás kapcsolónál..
2012. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sztem nem ilyen gond van, mer eleve ha ki van kapcsolva oda nem is kell kábel, csak ha rákapcsolom akkor 1 vezetéken megy tovább áram.
2012. jún. 11. 18:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Na végül másik segítséggel sikerült megoldanom. Nem átkötési baja volt.
2012. jún. 11. 20:44
 4/7 curtys válasza:
Szia! Ne haragudj, h zavarlak, de nekem is ilyen problémám van, Hogyan oldottad meg? Köszi
2012. nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Álló helyzetben a gyújtást ráadod, majd a kilométeremérő gombot addig nyomod, míg meg nem jelennek ilyen növekvő vonalkák (ez a fényerősség állító). Itt nyomva tartod a gombot, akkor tudod állítani a fényerőt...
2013. júl. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Családban van több ilyen corolla, mindnél előjött már ilyen gond. Corollás fórumban olvastam, hogy le kell venni az akksi sarut 10 percre, majd vissza és újra lehet állítani. Nálunk mindegyik Corollán megoldotta a problémát. Állítólag gyári hiba, de így orvosolható.
2016. dec. 24. 11:48
 7/7 Szekely_Andras válasza:
Nekem pont attól "romlott el", hogy levettem az akkumulátort. A gomb tekerését még nem próbáltam, de biztos az a szabványos megoldás.
2017. aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!