Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék venni egy 2005/8...

Hosszú Richárd kérdése:

Szeretnék venni egy 2005/8 havi Audi A6 2, 0 TDI-t. Mik a típushibái ennek az autónak? Üdv Ricsi

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Silány a belső burkolat minősége/összeszerelése (ajtóbehúzó kar foszlása penetráns), ill. a konszern tipikus elektronikai hibái. De ezeket gondolom ismered.
2012. jún. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
haveromnak pont ilyen van, ráadásul s-line, ami ugye ültetett, keményített futóművel bír, és 18"-os s-line felnikkel... én jó véleménnyel vagyok róla, mert ennek ellenére nagyon strapabíró a futómű, és a felni is, amit az kapott a magyar városi utakon, ha nem látom, nem hiszem el hogy ilyen jó... az a felni pedig tökéleteen rácáfol arra, hogy az alufelni ilyen meg olyan sérülékeny, gyenge pontja ugyanaz mint az összes ilyen dízelnek a pd elemek, aminek a cseréje költséges mulatság, én ennyit tudok róla mondani, elekrtonikai hiba még nemvolt vele, a belsőtérről annyit, hogy 200 ezren jóval túl van az autó, ami nem olyan sok egy ilyen autónál, de jelentős része kátyús városi utakon ment bele, és a belső térben nem igazán nyiszog semi... nekem egy valami tünt fel, hogy a váltó gomb az nagyon kopott, de ez a legkevesebb...
2012. jún. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :)
2012. jún. 20. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!