Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Édesanyámnak szeretnék venni...

Édesanyámnak szeretnék venni autót,45 éves és Görögországban él. Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Az ár nem korlátozott úgyhogy elsőként egy Mercedes ML 350-re vagy egy Porsche Cayenne-re gondoltam, nem nagyon tudom hogy milyenek a női autók luxus téren úgy hogy bombázzatok javaslatokkal.

2012. jún. 13. 16:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy Hummert
2012. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
nem egyszerűbb őt megkérdezni? vagy meglepetés lesz? amúgy ebben az árkategóriában már mind1 mit veszel mindegyik full felszereltség. fogyasztás, alkatrészár gondolom nem számít. ha lenne ennyim akkor porsche panamera turbo vagy bmw 650i.
2012. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
hát az nem éppen nőies autó
2012. jún. 13. 16:33
 4/23 A kérdező kommentje:
meglepetés lesz igen
2012. jún. 13. 16:34
 5/23 anonim ***** válasza:

Hát azért meglepetésnek egy "totálmindegy"autót venni...eléggé necces...


Vagy bármilyet veszel,örülni fog neki?

Legalább kipuhatolhatnád,merrefelé húz a szíve..

2012. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
a kisebb autókat szereti és szerintem a merciket például az slk de úgy gondolom hogy egy suv-nak több hasznát veszi pl.: 4x4 meghajtás, nagyobb hely
2012. jún. 13. 16:40
 7/23 anonim válasza:

Volkswagen New Beetle

Elég nőies ráadásul felfigyelnek rá az emberek. Tipikus városi autó, de ettől függetlenül elég erős, nem nagy a fogyasztása (gondolom azért anyukád fogja tankolni nem te) arról nem is beszélve hogy egy régi klasszikus gyönyörű feldolgozásáról beszélünk. Szerintem beleszeretne egyből.

2012. jún. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
hát ha az slk szerű autókat szereti akkor nem ajánlanám az suv-kat. amúgysem érnek sokat ezek a 4x4-ek (jó merci terepjáró csak a g osztály). és amúgy szüksége van akkora helyre a kocsiban?
2012. jún. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
néha jól jön a nagy hely, amúgy meg ha nem suv akkor milyen , mármint márka és típus szerint?
2012. jún. 13. 17:15
 10/23 anonim ***** válasza:
Nagyon kamu a kérdésed öreg!
2012. jún. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!