Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik?

Cashy1987 kérdése:

Szerintetek melyik?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni a közel jovőben egy autót de nem tudok dönteni nagy tapasztaltom még nincs ezen a téren.Ti melyik autó választanátok az ujjabakból.

Audi A3,A4,A6

BMW (mindegy csak nagyobb motorral rendelkezzen min 1.8)

Mazda 3vagy 6

Még annyit hogy tudok e venni 1.8 Mft értékben ami jo mert külfödre járnék(kb:3havonta németbe) Vagy vegyek drágábbat és ha több 1.8Mft-tól akkor azt az összeget fizessem hitellel?



#autó #bmw.audi.mazda
2012. jún. 14. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Mazda 6 az jó autó. Elég nagy kényelmes és a turbó dízel húz mint a barom. A futóműve nagyon el van találva. A kisebb úthibákat meg se érzed, de a nagyobbakat is csak alig. Viszont kanyarban nem dől be, mint más kényelmes autók hanem fekszik az úton. Tehát sportos is kényelmes is.
2012. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is a Mazda 6. Bár én lehet h a 2.3 literes 166 lovas benzinest választanám. hogy hitellel legyen vagy ne azt csak te tudhatod mivel nem tudjuk a pénzügyi helyzeted és szerintem nem is tartozik senkire.
2012. jún. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen nekem is tetszik a mazda 6 amugy nem lenne rossz az anyagi helyzet csak nem tudom mikor jutok haza legkozelebb és most kb ennyipénzem lesza köszi a válaszokat
2012. jún. 14. 15:03
 4/4 anonim ***** válasza:

nagyon sok ismerősöm jár külföldre és mindegyik Vecta C vel jár egyik se panaszkodott rájuk, jók, olcsón el lehet vele járni, kb itt körül már lehet venni, vegyél abból is GTS-t itt egy teszt


[link]

2012. jún. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!