Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány személyes egy ilyen robogó?

Hány személyes egy ilyen robogó?

Figyelt kérdés

[link]

ha ez csak egy fős, van egyáltalán két személyes robogó?


2012. jún. 15. 17:59
 1/8 anonim válasza:
100%

Gyárilag 2 személyesre csinálták, de csak akkor vihetsz vele utast, ha van rajta rendszám.

Javítsatok ki, ha tévedek.

2012. jún. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz!
2012. jún. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is ez k*rvára nem robogó, ez egy Simson. Másodszor pedig az összes segédmotor 1 személyes, azaz nem vihetsz vele utast, kivéve ha rendszámoztatod. Az már más kérdés, hogy gyárilag hány személyesre alakították ki.
2012. jún. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Utolsó: igen, tudom, hogy nem robogó, csak annyi felé olvasgattam jogsi stb miatt hogy a segédmotor, a robogó,a moped és az 50 cm3 egybeolvadt. De ezentúl figyelek :D

A rendszámoztatás mennyibe kerül?

2012. jún. 15. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet 50 es motort 2 személyre rendszámoztatni!

Utána Áríratást meg ilyen olyan illetéketket kell fizetni. Na most ha egy 40 éves simson ezen papírjait megszerzed én diplomát adok máris a kezedbe.

Ezenfelül a motort évente kell hordani műszaki vizsgára!

És még 3-4e Ft os biztosítást kell fizetbned egy kismotor után és semmi gondod vele, ha rendszám lesz rajta akkor kb 50-60 ezredbe lesz egy évbe a sok hülyeség amit fizethetsz rá. És még nem beszéltem akkor arról hogy elővehetnek a rendszám alapján ilyen olyan parkolási vagy istennyila büntetésekkel mindenféle cégek rendőrök stb!

2012. jún. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem rendszámoztatom :D Ezt most eldöntöttem xD

Majd nem szállítok rajta mást, vagy csak nagyon titokban :d

2012. jún. 15. 22:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és ha rendszámoztatod min. A1 -es jogsi kell!
2012. jún. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kínába lenne vagy 6 személyes..
2012. jún. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!