Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen robogót ajánlotok?

Milyen robogót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Még a nyáron esetleg a jövő tavasszal szeretnék venni egy 50 ccm es robogót. Milyeneket ajánlotok, valami olyasmit szeretnék, amihez kapni szinte minden alkatrészt, persze nem aranyáron. Szeretném ha gazdaságos is lenne a motor, tudom nagyban függ attól, hogy mennyire hajtom de gondolom vannak olyan robogók, amik 40km/h - nál többet esznek mint egy másik. Esetleg márkákat is mondhatnátok, hogy melyikeket ajánljátok, és melyikeket kerüljem el, akár évjárat is segíthet. Köszönöm előre is a segítségeteket.


Jah leírom mire használnám, faluba járkálásra, de akár minden nap munkába, járásra is alkalmas legyen, 15-20 km, megtétele ne szenvedés legyen, persze tudom 40 km/h a megengedett, de azért dinamikus motor legyen.



2012. jún. 17. 00:42
 1/5 anonim válasza:
Ez tőled is függ, hogy pl mennyi pénzt szánsz rá... Meg ha megkérdezel 100embert, mind a 100 mást fog mondani, igaz, a többségük Apriliára fog esküdni, na de kérem.... egy normális Aprilia 4-500ezertől kezdődik, arról nem beszélve, hogy ha elromlik benne valami, akkor az nem olcsó... A másik dolog, hogy kávédaráló hangút szeretnél, vagy motor hangút? Ha te is a motorhangra szavazol, akkor 4 ütemű kell. Igaz, hogy nem olyan erős, mint egy 2 ütemű, de keveset eszik és nagyon olcsó karbanartani, meg olcsó hozzá az alkatrész. Típusokat direkt nem mondok, mert abból úgyis vita lenne a többi hozzászólóval. Nekem is ilyen 4 ütemű 50esem van, 1,9l a fogyasztása, 6 éve megvan és csak gyertyát, meg olajat cseréltem benne eddig, meg minden tavasszal első beinditás előtt "kimosom" a karburátort... ja és megy 70-75-öt. Senki nem megy robogóval 40-et, ezt a rendőrök ks tudják...:)
2012. jún. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

haverom 4 ütemű robogóval balesetezett úgy ,hogy nem tudott átérni a másik oldalra, mert lassúak!!!!!!!

ilyen kínai szart ne vegyél ezek pedig a : kymco ,keeway ,pgo ,rieju toreo, amerigo bolivar

ja és léghűtésest vegyél és karburátorost!

én Yamaha Neos-t ajánlom!

2012. jún. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

GILERA RUNNERT...AJÁNLOK , NEKEM VOLT YAMAHA AEROXOM, MEG 2 SR-EM ELÖTTE DE EZT A RUNNERT ELNEM ADOM..


ERŐS JÓL MEGY, MEGBÍZHATÓ, ÉS MÉG SZÉP OLASZOS FEELINGJE IS VAN!!!


RÁM HALLGATSZ ILYET VESZEL -NEM FOG CSERBEN HAGYNI

2012. jún. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Olyan 100000 forintig gondolkoztam. Honda Dio, meg Yamaha Jog, ezekkel mi a helyzet ? Szerintem ilyet veszek a kettő közül, valamelyiket. Vagy milyen, más motort ajánlotok, ami ebben az árkategóriában jónak mondható.
2012. jún. 17. 23:51
 5/5 waland ***** válasza:
kicsi a kereke mindkettőnek. Egyébként nem rossz egyik sem, de napi 20 km-re lehet inkább valami nagyobb kerekűt vennék. Faluba viszont mindkettő tökéletes, megbízhatóak, van hozzájuk alkatrész dögivel (különösen a joghoz), egyszerű őket javítani. Ahogy előttem írták, tartsd magad távol a kínai hulladéktól, bár én nem zárkóznék el élesen a Kymco-tól, érdemes inkább valami olasz vagy japán gépet venni. A fogyasztás ezeknél nagyban függ a saját tömegtől, kopástól is, általában a legjobban a kis jogok esznek, de itt is előfordulhat 3,5-4 literes fogyasztás, amennyit már egy nagy scarabeo eszik (egyébként a motor ugyanaz bennük).
2012. jún. 18. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!