Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo tico pöcre indul de ha...

Daewoo tico pöcre indul de ha olyan kedve van egyszerüen leál és napokig nem indul ugyan ez a gond már fenn ált pár honapja akkor álitolag a gyujtás alaplap szált el vettem komplett gyujtást mindenestöl eloszto, trafo, alaplap, stb?

Figyelt kérdés
tökéletesen ment 400 km-ert most ismét elöjött ugyan az a hiba napokig nem indul de gondol egyet pöcre indul és megy 20 percet vagy akkár 2 napot a gyujto trafoból jövökábelen amikor jó volt kb 5 centis kék szikra ív volt amikor nem indul akkor csak 1-2 mili és sárga ma beindult most is néztem kb 3-5 mili volt az ív de sárga! nem kék mitöl lehet?
2012. jún. 17. 19:32
 1/8 smitwesson ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen gyujtása van a ticonak mert évjáratot elfelejtettél írni, de ha sárga a szikra az nem jó mert gyújtótrafó hibára utal viszont ha megszakítókalapácsos a gépezer, akkor meg kondi baja van. Egy kicsit bővebben a vasról és akkor többet tudunk írni mink is!
2012. jún. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a kocsi 1998-as 160 ezret futottan töltöttem fel képet a trafó rol + a "elektronikárol"
2012. jún. 17. 20:31
 3/8 A kérdező kommentje:
2012. jún. 17. 20:31
 4/8 A kérdező kommentje:
2012. jún. 17. 20:32
 5/8 A kérdező kommentje:
mint irtam minden gyujtás alkatrészböl 2-ő van ma kiprobáltam vissza raktam kompletten a régit azzal már egyátalán nem csinál semmit amit utolag vettem azzal jelenleg beindul de gyenge a szikra csak pár mili és sárga és ha olyan kedve van leál és nem indul be csap napok mulva
2012. jún. 17. 20:35
 6/8 A kérdező kommentje:
esetleg a trafót ki lehet valahogy házilag "probálni" hogy jó-e? a trafó 2 szálas még arra gondoltam hogy nem-e kevés az áram amit kap a trafóba bemenő 2 szálon mekkora feszültséget kéne mérni? vagy ez autó függő? ha hülyeséget kérdezek elöre is bocsi
2012. jún. 17. 20:37
 7/8 smitwesson ***** válasza:
A rtafó 1. lábára egy pozitív fesz kell hogy menjen ez váltalában gyujtás 15-ös Tehát ha ráteszed a gyujtást akkor ott meg kell jelennie egy áramnak Ez lehet 12V is de lehet 8V is. A második láb pedig a szaggatott test. Hogy ez mért igy van azt nem részletezem de ide egy szaggatott test kell hogy jöjjön. ha jön akkor bekeletkezik a fluxus ha elveszed akor összeesik és a trafó magasfeszültségü pontján kijön a nagyfesz, bvagyis a szikra! Ha jön ki szikra akkor a gyujtás alkatrészek jók, tehát ha gyenge a szikra akkor vagy a trafó, vagy ami még olcsóbb is akkor a gyertyakábel ami az osztófedél közepébe megy bele. Remélem tudtam segíteni !
2012. jún. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segitséget ment a "pacsi"
2012. jún. 19. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!