Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hibás autót Németországból....

Hibás autót Németországból. Esetleg Belgiumból? Hogyan? Hol lehet keresgélni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha rákeresek az angol ebay-en arra, hogy "non runner car", nagyon jó áron lehet kisebb-nagyobb hibával autókat találni.

Illetve a licites oldalak között ott van még a csak hibás, sérült autókkal foglalkozó "copart".


Hol találom meg ugyanezt németül?

Rá akartam keresni a német ebay-en is a sérült hibás autókra...de mivel németül nem tudok, szótárprogrammal próbálkoztam, de egyáltalán nem jutottam előre. Nem tudom mit kell beírni a német ebay-en ahhoz, hogy a hibás (esetleg sérült) autókat dobja ki.

Szóval mi a "non-runner" német megfelelője?


Illetve ha tudtok spéci sérült, hibás autókkal foglalkozó weboldalakat, Németorszából, Belgiumból, Hollandiából..stb (lényeg, hogy ne jobbkormányos legyen), légyszi írjátok meg a linket!


Köszönöm!



#autó #sérült autó #autó Németországból #autó Belgiumból
2012. jún. 17. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebay Motors a kontinentális országokban nem olyan népszerű, inkább használj autoscout24-t ( [link] ), mobilet ( [link] ), de a legjobb a trovit, ami minden oldalon keres és van több alternatívája is ( [link] ; [link] ; [link] ; [link] ; stb.). A legtöbb oldalon nem kell beírni külön keresőszót, lehet pipálni valami dobozt amivel csak a törött autókat mutatja (pl. Unfallfahrezeuge).
2012. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Tudtok esetleg a copart.co.uk -hoz hasonló kizárólag hibás, sérült autókkal foglalkozó oldalt?

...akármelyik balkormányos országból :)

2012. jún. 17. 20:02
 3/3 Borbély mikka makka válasza:
Üdv, [link] ezen az oldalon hol kell kipipálni azt hogy törött mert sehol sem találom :/
2015. okt. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!