Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az épített quadok mennyire...

Az épített quadok mennyire szervíz igényesek?

Figyelt kérdés
venni szeretnék egy erős qvadot de csak építettbe van ilyen erős ezen az áron. kawasaki klr 600 blokk van benne meg autó gömbfej stb. sok az esélye hogy elromlik, vegyek inkább gyárit?

2012. jún. 17. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szervízigényesebb persze. Ezek olyan embereknek készülnek, akik versenyekre is járnak vele és nem gond nekik ha +10 lóerőért egész éjjel a sátorban kell szerelni a gépet. De különben már a gyári LTZ-k és hasonszőrű társaik is elég erősek, szerintem nincs értelme épített quadban gondolkozni, ha csak szórakozni akar az ember.
2012. jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nekem nincs pénzem lt-zre. de viszont láttam egy épített quadot 55LE és csak 350.000 660ccm
2012. jún. 18. 12:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát megnézném azzal a quaddal mennyit tudsz elmenni probléma nélkül :D Max. 1000 kilométert adok neki, de inkább fele annyit.
2012. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:(
2012. jún. 18. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!