Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik jobb Opel Astra G vagy...

Melyik jobb Opel Astra G vagy Opel Vectra C?

Figyelt kérdés

2012. jún. 18. 17:33
 1/6 anonim válasza:
Motor? Felszereltség? Évjárat? Km? Állapot?
2012. jún. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Vectrának nagyobb a tekintélye, felszereltebb, szebb, kevesebb futkos belőle az utakon, én azt venném, bár számomra nagyon széles autó.
2012. jún. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem egy kategória a két autó, a Vectra magasabb kategória (középkategóriás, az Astra pedig alsó közép).
2012. jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ez a kérdés most komoly, én nagyon csípem az astra g-t, de ez a kérdés komolytalan csak pl. azért is mert amgyar cégek felső vezetőinek jó fele a Vectra C használta(ja) abból is a GTS-t abból is van 1.6 1.8 ezek gyengébbek, de jók a legoptimálisabb 2.2 benzin fogyasztás fenntartás és erő szempontjából, de van még 2.0 turbós 2,8 3,2 benzin dízelek 1,9 cdti 2.2 dti 2.0 dti 3.0 cdti aszem ennyi pl az enyémben bőr multi kormány kétzónás digit klíma xenon gyári nem kókány, tempomat, ülésfűtés fényszóró moső esőszenzor cd rádió,abs, asr, isofix, sport futómű, sport ülés stb. még reggelig lehetne sorolni itt egy teszt:


[link]

2012. jún. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a km annyit volt a alatt 300.000 km futott és olyan volt mint egy 5 ezer km-es, nézz meg egy GTS-t, és próbáld ki, már szerintem aznap meg is veszed, mert nem lehet otthagyni hidd el majd írd meg tapasztaltál
2012. jún. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha GTS-t veszel sötét színűt vegyél!
2012. jún. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!