Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Büdös égett szag van az autó...

Büdös égett szag van az autó motorjánál. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Eddig nem figyltem fel erre,de két napja,amikor kiszálltam éreztem a szagot,felnyitottam,bekukkantottam,hát onnan jött a motortól.Minden nap megszagolom,és csak olyan a szag.Indulni indul,szépen zúg.Lehet,hogy eddig is volt szagja,vagy talán nem?Nem tudom.

Az unokahúgom besütötte a kuplungot,ez okozná a szagot? Baj történhet-e,ha így elindulok vele?


2012. jún. 19. 07:23
 1/5 Antimod ***** válasza:
59%
Hmm. Ilyen probléma az enyémmel is volt, azt mondták nekem, veszélyes, mert elképzelhető, hogy pl. egy kábel hozzáér valami forróhoz, és ez akár tüzet is okozhat. Mindenképpen nézesd meg!
2012. jún. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Az unokahúgom besütötte a kuplungot,ez okozná a szagot?"


Valószínűleg igen, jellegzetes szaga van, nem is hasonlít se az olajéra se az égő kábeléra.

2012. jún. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kábelnem műanyagos szaga van, azt viszonylag könnyű felismerni. Kuplungnak szintén jellegzetes szaga van, bár az ritkábban érez az ember szóval lehet nehezebben ismeri fel.

Vagy lehet még kifolyt olaj is, ismerősnek mellément egy kis olajutántöltésnél, 1 hétig szaglott tőle a kocsi :D

Pedig azt gondoltuk a kipufogóról gyorsan leég amit nem tudtunk letörölni.

2012. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bevittem a szervízbe,ahol égett gumi szagnak nevezte az egyik szerelő,de azt mondta,hogy ez eddig is ilyen kellett,hogy legyen,ő nem lát semmi rendellenességet.De a hozzáállását figyelve nem bízok benne,kicsit félek,hogy jól 'diagnosztikált-e'.
2012. jún. 19. 11:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam is volt hasonló,pár csepp olaj jutott a kipufogóra,és penetráns szaga volt...

Nézd meg,nem-e szivárog valahonnan...

2012. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!