Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első generációs Ford Focust...

Első generációs Ford Focust szeretnék venni. Milyen motorral vegyem? Milyen hosszú az élettartama és még érdekelne, hogy egy elég sokat futott darabnak kb. mennyibe kerül az éves fenntartása?

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 17:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Válaszokat előre is köszönöm
2012. jún. 19. 17:52
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

www.fordfocus.hu

Én 1,6-os motorral venném klímával!

2012. jún. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
1.4-es motorral vedd, és hívják úgy, hogy Opel Astra G! Nem tudom felfogni, hogy miért vannak itt ennyire rábuzulva ezekre a takony fordokra.
2012. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért Astra G? Miért nem Toyota Corolla??


Nem értem miért nem lehet elfogadni mások ízlését. Ilyenkor irigység szagot érzek a dologban vagy nem is tudom, de nevetséges az fix.



Neked kedves kérdezö!


Gyakorlatilag mindegy milyen motorral veszed, mindegy mennyi kilométerrel, ha az autónak egy gondos gazdája volt!

2012. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
20:27-es látom Te se ültél még Ford-ban, csak fikázod. Vagy ha ültél is/gazdája voltál, na azt az autót se tartottad karban. Köztudott hogy a Ford-ok a kategóriája legjobb autói, nézd csak meg az újakból is mennyi rohangál. Nem hiába. Megbízható, kényelmes, élmény vele autózni. Persze aki balf*sz, azon semmilyen autó nem segít...
2012. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jah és ha Te egy Astra G-t ajánlasz Ford helyett, akkor arra megint csak azt mondom hogy Epic Fail. Össze sem lehet hasonlítani a kettőt, ég és föld mind motorikusan, mind kényelmi szempontból stb stb.... Nem hiába tartják az árukat még mindig...
2012. jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Esküszöm, mint az ovodások...
2012. jún. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem mindig is francia autóm volt, sosem volt se Opelom, se Fordom, de próbáltam őket, és hidd el, hogy a Ford a legfosabb autó az összes közül.
2012. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te is marhára tudod öreg! A franciádból átültél gondolom bele, furcsa volt meg nem tudtad jól vezetni aztán itt fikázod... Akkor ezt figyeld! Ez a legfosabb autó elment idáig 350.000 KM-t, úgy hogy 2003 óta úgy 5 lóerőt csökkent a teljesítménye, egyszer kellet komolyabban rákölteni rá amikor nem volt meg a megfelelő légnyomás a motorban, azóta csak olajcsere meg talán a bal hátsó ajtó újraszigetelése! A hátulja teli volt pakolva tökig szerszámos ládákkal de mégis még a hóban is elmentem vele az M0-n,(elsőkerék-meghajtású) amikor havas volt és mindenki csak kapirgált még a Quattro, meg az xDrive-os hobbiterepjárók is. És mellesleg nekem ez az autóm VAN, nem voltak ahogy te fogalmaztad! Amíg konkrétumokat fel nem hozol senki nem veszi komolyan. Személy szerint egy 2003-as 2. generációs Focus kombiról van szó 120 lovas 1.8-as TDCI motorral felszerelve.
2012. aug. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!