Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Házilag lehet javítani, ha...

Házilag lehet javítani, ha meghúztam a kocsi ajtaját?

Figyelt kérdés
pár csíkot sikerült belerondítani,kis horpadással,fehér a kocsi.3csík kb fémszínű,a többi csak felületi karistolás.
2012. jún. 19. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:

tescoban lehet venni ilyen kis javító vackot.

Még nem próbáltam de azt mondják nem rossz cucc. Meg szerintem ha utána átpolírozod/políroztatod akkor nem fog látszódni.

2012. jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mindent meg lehet csinálni otthon kérdés mennyi cuccod van hozzá és mennyi tapasztalatod kézügyességed. Amúgy meg látni kéne mit alkottál. ha pici a hiba akkor tényleg jó a jelölőfilc. ha nagy akkor gittelni kell meg csiszolni és festeni az egész elemet.

ha ennél is nagyobb a hiba akkor kalapálni esetleg vágni hegeszteni gittelni csiszolni festeni. Én például ha adsz egy alvázszámot autót csinálok itthon köré ,de van akinek egy csavarhúzója sincs otthon. Ez ilyen..

2012. jún. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kiügyeskedek valamit :)
2012. jún. 21. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!