Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás előtt állok de...

Autóvásárlás előtt állok de képtelen vagyok dönteni (első kocsi lesz, természetesen használt) Te mit vennél a helyemben? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

Követelmények:

- kb.400 km-es távot tennék meg vele rendszeresen (szerintem a nagy távok miatt 100 LE környéke lenne ésszerű)

- ne legyen túl nagy

- takarékos fogyasztás

- ne legyen 10 évesnél idősebb

- kedvező szervizelési lehetőségek


2012. jún. 21. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
havi vagy napi 400 km? mert a havi 400 az egyáltalán nem sok.
2012. jún. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha napi, akkor elég jól megy a bolt a kérdezőnek :D de mondjuk 4 órát a faxom utazgatna naponta...


ha vastag lennék, akkor én a Ford Focust választanám. természetesen dízelt.

2012. jún. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nos, átlagosan kéthetente tenném meg a távot.


"természetesen dízelt" Miért is olyan természetes is ez Neked? :) (e.k.: focus nagy esélyes)

2012. jún. 21. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:
focus viz pumpa hibás a 2000 után gyártotbol egy pár...
2012. jún. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ajánlanék egyet az Opel Vectra C GTS-t abból is van 1.6 1.8 ezek gyengébbek, de jók a legoptimálisabb 2.2 (láncos motor nem szíjas mint a többi) benzin 7,5 l eszik átlagban, pályán 6,4l fogyasztás, fenntartás és erő szempontjából ez a legjobb, de van még 2.0 turbós 2,8 3,2 benzin dízelek 1,9 cdti 2.2 dti 2.0 dti 3.0 cdti aszem ennyi pl az enyémben bőr, xenon gyári, gyári hifi, lámpamosó, multi kormány , kétzónás digit klíma, tempomat, ülésfűtés, esőszenzor cd rádió,abs, asr, isofix, sport futómű, sport ülés stb. még reggelig lehetne sorolni az extrákat, ezekből is sokféle felszereltség van, de alényeg olcsón fenntartható és gyönyörű szép, itt egy teszt:


[link]

2012. jún. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

Én is így álltam neki autót keresni, majd vettem egy 60 év körüli krapektól egy 97-es f astrát. 11 éve volt nála, normális állapotban, 112ezer kilométerrel, mindezt 250ezer forintért.

1.6-os benzines,75lovas, nem egy erögép, de szerintem 120-al kimenne a világból kétszer.


Szervizelése a 3 éves unokaöcsém játék szerszámosládájával is megoldható lenne szerintem. Az alkatrész árak meg a béka segge alatt.

2012. jún. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!