Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Beta rr 50 aprilia rx 50 vagy...

Beta rr 50 aprilia rx 50 vagy yamaha dt 50 lenne a jobb motor? Vagy esetleg gilera rcr 50?

Figyelt kérdés
? ugy hallottam a beta erősebb 15 le a dt+rx 10-12 melyik az 1?2?3? sorrend lécci

2012. jún. 22. 14:00
 1/4 A kérdező kommentje:
suzuki rmx 50? honda crm cre 50 vagy esetleg még a cpi sx 50 ereket is irjátok már bele a sorrendbe lécci. köszi előre isss......
2012. jún. 22. 14:04
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Én amondó vagyok,hogy ezek közül egyiket se!

Inkább vegyél egy 80ccm-es Suzuki RG80 Gamma típusú motort. Termetre egyáltalán nem tér el az 50ccm-es kistestvérétől! Eléggé kiforrt technika, mind blokkilag, mind elektronikailag is! Elől tárcsafékes, hátul dob. A blokkban a dugattyút 19-20.000 kilométerenként cserélni kell. Különolajozós, és vízhűtéses. Blokkja kb. 10 LE, fogyasztása (csuklótól függően persze) 100km/3l. A blokk 6 sebességes, ezáltal 1-4 fokozatig elég szépen lehet pörgetni! Max végsebesség 80-100km/h. Jó megbízhatósága miatt sokan szeretik! A kényelemmel sincs semmi gond. Az alábbi információkat haveromtól hallottam, és én is mentem vele azért. Kép: [link]


De ajánlok neked egy másik japán gépet!

Yamaha DT80 LC1, vagy LC2. Ez enduro, de aszfalt gumival a magyar utakra tökéletes! A blokkja 6 sebességes, vízhűtéses,különolajozós, kiforrt technika! Elég magasépítésű maga a motor, de az 50-es és 125ös testvére is ekkora! Szóval erre is könnyű ráfogni az 50es ccm-et. Eléggé kényelmes, alacsonyaknak nem igazán ér le a lába. A motor elektromossági szempontok alapján is tökéles. Elől tárcsás, hátul dob fékes. A blokkja 9.5 LE, ami kényelmesen viszi a motort 70-85 km/h-ás sebességgel, de akár 100km/h fölött is képes, ha kicsit bele van nyúlva a blokkba. Fogyasztás 3.5-4L / 100km. A motort 1-4ig itt is eléggé ki lehet húzatni. Alkatrész ellátottsága elég jónak mondható, nem is annyira vészes áron ---> ( ha bontott). A berúgószerkezet az egyetlen DT "betegség".

Mind a két motornál figyelj,hogy könnyen pörögjön fel, ne csöpögjön semmi, ne zörögjön a blokk, a elektronika működik-e, peremes-e az első féktárcsa, könnyen veszi-e a sebességeket!


Én ajánlom mind a 2 motort, igaz a Suzuki az más kategória mind a DT80. Sok sikert! ;)

2012. jún. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jún. 22. 16:07
 4/4 A kérdező kommentje:
még jöhetnek vélemények
2012. jún. 25. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!