Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autot vegyek magamnak...

Milyen autot vegyek magamnak ami jelenleg ar/ertek aranyban a legjobban megeri hasznaltan? 23/f

Figyelt kérdés
maximalisan 500.000ft van erre a celra hasznaltan nem hajtani szeretnem csak szepen kozlekedni vele. minel olcsobban tudjak kijonni akar tankolasilag ,akar szerelesileg.

2012. jún. 23. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kisfogyasztás=könnyű=törik


Megbízhatóság=Japán=drága alkatrészek


Suzuki a Te autód!

2012. jún. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Opel Astra, Suzuki és még a Citroen Xsara amibe bele tudsz nyúlni ennyiért. Utóbbival csak akkor foglalkozz ha nem kapsz szivrohamot attól ha az elektromos kütyük az autóban önálló életet élnek. Cserébe kapsz pár extrát amit a többiben nem és alacsony 7, max 8 literes fogyasztást.
2012. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogy mennyire megbízható azt nem tudom, de sokat nem eszik az biztos, és 1.2-es motorral is van. Az igaz hogy nem egy túrakocsi.

[link]

[link]


Ha a tapasztalatomból kellene kiindulnom azt mondanám F astra.

Én kb 4 évig használtam, semmi nagyobb gond nem volt vele esetleg a legnagyobb összeg amit rá kellett költenem 25.000 volt.

A fogyasztásról nem nagyon tudok nyilatkozni, mert amit én használtam 2000cm3-es gsi astra volt. De az isuzu motoros 1.7tdi astrák sem rosszak, ahogyan hallottam az ismerősömtől. A motorra soha nem költött, és a fogyasztása is jobb mint a benzineseké.

Ennyiért már simán találsz.

2012. jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Esetleg még 206.

Csak azok nem annyira felszereltek. Ennyiért még talán abs sincs benne.

2012. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen ez a clio meg a 206 is elegge tetszik de a clio jobban. kb akkor atirassal es atnezzesel 600000ft bol ki is jon az egesz. suzuki ba gondolkoztam nagyon de ez is jol nez ki nagyon
2012. jún. 23. 16:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért nem árt ezen az oldalon tájékozódnod a megbízhatóság szempontjából, hogy mire számíts. [link]

Ott leírnak mindent, hogy milyen hibák fordulhatnak elő.

2012. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!