Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok erről a motorról...

Mit gondoltok erről a motorról? Unokabátyámé a motor vételárával együtt több mint 200. 000ft-ot költött rá.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. jún. 23. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ennyiből vennék egy MORORT (ez nem az, ez robogó) és ha nem lenne akkor megcsinálnám a jogsit is.

És még lehet hogy meg is tudnék tankolni belőle 1x :D

2012. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ja hát igen hülyén írtam ki bocs mindenkinek.:)motor helyett robogó.
2012. jún. 23. 19:53
 3/12 anonim ***** válasza:

Am mi került ebbe ennyibe? Vagy mennyi volt egyáltalán a vételára?


Le vannak kapva a sárvédők, meg gondolom nem gyári fényezés, meg még pár apróság, na de mindent csináltatott rajta hogy ennyibe volt?

2012. jún. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát a kipufogó rajta,volt 35000ft ha jól tudom meg a 70es henger 20000ft meg a karburátor 15000ft.A két 13colos kereket 10000ft vette egy tárcsával de azt később el kellett adnia.A mostani tárcsa rajta 26cm-es ha jól tudom és ha azt is jól tudom akkor 10000ft-ba volt neki.A fényezés nem gyári azt ő csinálta magának és a kerekeket is ő festette le.Igen a sárvédőket levette.A robogó vételára 100.000ft volt.További jó napot.:)
2012. jún. 23. 20:10
 5/12 anonim ***** válasza:

Háááátttőőőőőőőőőőő.


Ha neki tetszik (gondolom így van)

Akkor megérte megcsinálni. Biztos jól is megy.

2012. jún. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha 200 ezerért jobb robogót kapsz,vagy veszel belőle valami régi nagymotort amin minden patent.

200ért kapsz egy tökéletes állapotú gilera runnert.

Ha robogót akarsz venni akkor ajánlom hogy vedd figyelembe hogy gyári legyen minden rajta,4ütem jobb mint a 2, ha kétüteműt veszel ajánlom hogy vízhűtéses legyen,mert azok jobban mennek és nem sül be a dugó.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak:szerintem jó kis robogó, a képen lehet látni hogy nem kókány,meg még szépen néz ki.

Viszont ennyi pénzért nem venném meg.

Minden jót!

2012. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a jó tanácsokat.:)

Meg a robogó értékelését.:)

2012. jún. 23. 21:22
 8/12 anonim ***** válasza:
Első ránézésre 50e-t nem adnék ezért, nemhogy 200.000-at.
2012. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ma 21:00

50ccm-be 4 ütem???

Hát...

Lehet hogy a 2t környezet szennyezőbb, de sokkal jobban megy.

2012. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

# 9/9

Az hogy sokkal jobban megy .... ha tunningolod akkor igen,de az csak azért megy jobban mert pörög mint állat,míg négyütem az izomból megy és fele annyit sem eszik közben,és nem kell venned hozzá a drága keverékeket,és kevésbé kell attól parázni hogy besül a dugód.

De ha arra akarod beszerezni a robogót hogy száguldozz vele akkor inkább vegyél egy nagy motort és tedd le rá a jogsit,mert a robogókat nem arra tervezték.Én tudom mert a saját kis kétütemű yamahámat megpöcköltem és 120nál félelmetes az egész,könnyen elcsúszhatsz vele a fék nem fogja meg olyan hamar és remeg az egész mit egy jó mz 100fölött :).Megvan nagymocira a jogsim és elég sok géppel mentem ,nos itt élvezeti különbségek vannak.

Na mindegy... A lényeg az hogy a négyüteműt is megtudod tunningolni hogy gyorsan menjen ,de az akkor is nem fog annyit fogyasztani mint egy autó,míg a kétütemű rengeteget megeszik ha húzod neki.Bár ez azért a gyáriakra nem igaz.

Ja még egy ok hogy jobb a 4 t mint a 2t.Útközben nem mehet tönkre az olajzója ,nem kell a karbit sem tisztítgatni meg a légszűrőt sem,és ha rossz a keveréked még a gyertya is problémás lehet.

2012. jún. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!