Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 15 Fiu vagyok anyukám nem...

15 Fiu vagyok anyukám nem engedi meg hogy letegyem a jogsit 50ccms motorkára mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 12:49
 1/9 anonim válasza:
60%
de ne csak 16 évtől lehet ?
2012. jún. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
hány fiú vagy te hülye?
2012. jún. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Öregedj még néhány évet!
2012. jún. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jó neked.én 9 fiú vagyok és 6 lány..
2012. jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

régebben nem 14 éves kortól lehetett letenni? már ezt is felemelték?

amúgy meg egyszerű a dolog ha nem engedik akkor nem fogsz "motorkázni"

2012. jún. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
14 éves kortól lehet, mert nekem is van (14/F) mondjuk lényegtelen, h milyen nemű vagy... Amúgy ez családi probléma, mellesdleg tuti félt, én 7 hónapot fűztem anyut mire engedte a Babettát (Már 13 évesen könyörögtem érte) most egész nyáron Babettázok, és akkor jövőre lehet komolyabb mocim. Amúgy azzal érvelj, hogy csak 40km/ó sebességgel mehet az a jármű, ami M kat. jogsival vezethető plusz bizonyos szempontból biztonságosdabb a bringánál. (Jobb fékek, gyorsabb indulás, irányjelző, mindig van lámpád stb...)
2012. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha anyagi probléma miatt nem kaphatod meg, akkor hanyagold a témát. Biztos nekik is rossz, hogy nem tudják neked megadni neked azt, amire vágysz.

Ha viszont ilyen gondok nem állnak fenn, akkor egy simson-t próbálj kérni, karácsony felé. Télen egy kicsit olcsóbbak a motorok, a simson pedig alapvetően sem drága. Minden alkatrészt tudsz hozzá venni olcsón, egy kis ügyességgel és minimális ismeretekkel(de ott a google) otthon is meg tudod majd szerelni. Tehát a fenntartása sem túl költséges. Viheted könnyebb terepre, de városban is tökéletes, mellesleg nem zabál sok benyát.

Ha sikerül megfűzni az ősöket, jó motorkázást! :D

2012. jún. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Hát akkor egy darabig nem lesz szimszonkád XD
2012. jún. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nemhiszem hogy anyagi jellegű a dolog, mert azt irta kérdező, hogy nem engedi, egyébként ez a kérdés nem ebbe a topicba tartozik, hanem a családgondozós, vagy valami szociális topic-ba :D egyébként szar ügy, és rosszul teszi szerintem, annak idején nekem apám az A1-et nem engedte, pedig már a motor is kivolt nézve, sokat nem ért el vele, mivel felnőttként jogsi nélkül is ráültem 625-ös motorra, kevesebb tapasztalattal, mintha 16-17 évesen már 125-ösön szereztem volna gyakorlatot (mellesleg már 14 évesen M jogsim, és tuningolt robogóm, tehát a 125-re se a nyuszibicikliről ültem volna), na mind1, ezt csak azért mondom, hogy a tiltás nem mindig jó, sőt...persze ez most neked nem segít, esetéeh egy olyan családtagot kellene segítségtre bírnod, aki ad anyukád véleményére, és te meg eltudod magyarázni neki ezt...
2012. jún. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!