Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azt szeretném toletek megkérde...

Azt szeretném toletek megkérdezni hogy tudok e Magyarországon jogositványt csinálni mivel én Erdélyben élek?

Figyelt kérdés

Na szoval azt szeretném megtudni hogy hogyan tudnám Magyarországon én megcsinálni a jogositványt mivel Erdélyben lakok mijen papirok kelene stb kel legyen lakcimem kint Magyarban.

Es bocs a helyesirásért?



2012. jún. 24. 21:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért akarnád itt. Romániában szerintem olcsóbb, mint itt. 10 éve legalábbis még úgy volt.
2012. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Válassz egy iskolát, és a honlapjukon olvasd el, mik a feltételek. Vagy csak ugy altalaban a jogositvany megszerzésének itteni szabályok szerinti feltételei.
2012. jún. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Néztem már ijen oldalakat és azt mind irják hogy a 8 általános legyen meg meg ijenek de arol nem emlitenek hogyha kulfoldon laksz akkor mik szukségesek.
2012. jún. 24. 21:21
 4/20 anonim ***** válasza:
Akkor egyet hívjál fel, és megmondják azonnal, hogy magyar állampolgárság szükséges-e, avagy nem.
2012. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
értem köx a választ és szerinted lehet ugy hogy neten felveni velek a kapcsolatot komojan venék ök ugy vagy szoba se álnának velem :D
2012. jún. 24. 21:25
 6/20 anonim ***** válasza:

Google-be ezt irtam be:

gépjárművezetői engedély törvényi feltételei



Első 2 találat:

[link]

ezetői engedély - Külföldi hatóság által kiállított vezetői engedély honosításának jogszabályi feltételei


[link]

[link] #02



Szerintem is szóban hamarabb megvan a valasz, holnap már hétfő, csak egyet kell aludni.:) Esetleg erdeklodo e-mail-t ma is el tudsz mar kuldeni.

2012. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
De még nem látom a rációt, hogy ez miért lenne jó? Erdélyben élsz, és itt akarsz tanulni vezetni?
2012. jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

igen mert ugy tudom hogy mar magyarul is lelehet teni it is a jogsit de én nem akarom itt romániában elvégezni egyrészt azért mert amikor beülök a rendör melé vezetni és elkezd ot nekem románul mondani akkor nem is tudom mi lesz és másrészt félek atol hogyha itt elvégzem es sikerul meg minden s majd megálitanak akkor románul kezdenek el velem beszélni s akkor megint mi lesz :D

Hát ezért szeretném :D

Tudom hogy ez hujén hangzik de magyar az anyanyelvem és ugy szeretném leteni a jogositványt.

2012. jún. 24. 21:35
 9/20 anonim ***** válasza:
Magyarul nem lehet vizsgazni Romaniaban? Hogyhogy?
2012. jún. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Lehet de csak az elméleti rész magyar ha jol tudom a gyakorlat vagyis kint a vezetés az már román amikor beül meléd a nagy román rendör :P

hogy szét tudnám csapni a fejuket :P

2012. jún. 24. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!