Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2006-os Mazda 2-t vezetek és...

2006-os Mazda 2-t vezetek és mindenki lenézi, de miért?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem ezt az autót 2006-os ez még a régebbi típus. Az autón egyedi(nagyon szép) első és hátsó lámpa van, légterelő a hátulján szép az egész. 1,4 literes benzinmotor van benne szerintem elég jól megy(nem versenyautó,de jó) és mindenki lenézi fikázza, amikor mondom mit vezetek, de miért?

2012. jún. 25. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem pont kifogtad a lámákat a beszélgetéseid során, de miben nyilvánul meg az, hogy lenézik? Szerintem egyébként a lenézős dumákat stb. olyan emberek nyomják, akik az asztalra semmit nem tettek le, tapasztalatból mondom
2012. jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Abban nyilvánul meg a lenézésük, hogy amikor meg kérdezik, hogy "milyen autód van" amire mondom Mazda 2 1,4GT és flegmán mondják a "Renault Clio szarrá gyorsulná" + ilyet mondanak, hogy " sok mindent bele kéne rakni, hogy jól menjen + családi autó + női autó. Küldök róla szívesen képet, ha érdekel.
2012. jún. 25. 17:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert irigyek, hülyék és mert ilyen a mentalitás. Hogy soha nem jó semmi.

Ne foglalkozz vele, főleg ha te szereted.

2012. jún. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló élményeim vannak sx4-esemmel, hogy így szar, úgy szar. "fos japán autó" stb.

Azért valamit tudtak a japánok, mindig suzukim volt, első egy 3 ajtós swift gs volt, 5 év alatt egyszer nem kellett hozzá nyúlni, olajcsere és kész. Persze aki fikázta, havonta hordta "nagyszervízre" a reanult, peugeut, illetve bmw és társai kocsikat, és nem azért, hogy a magnó bekapcsológomb rugóját kicseréljék.


Irigykednek, ha neked jó az az autó, akkor mással ne foglalkozz, más szenvedjen a francia szarokkal.

Egyébként a mazda elég strapa kocsikat gyárt.

2012. jún. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
már nem azért, de én ha japán autóval járnék, ami halál megbizható, és egy renault clios beszólna, úgy leoltanám hogy elsírná magát a clio-jával együtt... :D most ezzel nem azt akarom mondani hogy rossz a clio, hát aki le "szar japánoz" egy autót, az vagy dilettáns idióta, vagy az 50-es években ragadt agyilag, amikor a japánok olyanok voltak még, mint ma a kínaiak mondjuk egy hasonlattal élve, erről ennyit... mellékesen egy 1.4-es clio nem feltétlen gyorsul le egy 1.4-es mazdát, ezt nemis értem, nem mintha ez fontos lenne ezeknél az autóknál... legközelebb mond neki, hogy a BOEING 747 meg legyorsulja a renault clio-t, vagy küldd el autós kártyázni az ovis haverjaival...na ennyi erre más egyebet nemtudok mondani hülye emberek mindig is lesznek, irigy és "semmisejó" a "szaris keserű" típusúak meg annál is többen :DD
2012. jún. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is Mazda 2-esem van, az enyém 2003-as. Nekem nincsen ilyen tapasztalatom. Bár ha valaki Renault Clio ja van és az fikáz azt biztos kiröhögném. Nem vagyok egy Jappán fan de az biztos, autóból vagy Jappán vagy Német. Az összes többit el lehet felejteni. A Francia autókat meg aztán ne említsük úgy mint autó. Még a svéd Volvo sem egy nagy csoda.
2012. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!