Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ismét kedves simsonos társaima...

Ismét kedves simsonos társaimat kérdezném kuplunk problémámra szeretném ha olyan emberek irnának akik tényleg segiteni szeretnének, nem pedig a nem tudom választ írnák. Tehát miért nem fog?

Figyelt kérdés
a probléma a következö helyzet után jött létre, kicsi motorozás után egyszer csak be huzom, és nem fog, haza érve rá állitottam az álito csavart teljesen, be huzom a kuplungot mint ha nem is lenne, a blokknál bal oldalon levö kis csavaron is probáltam rá huzni, a hajlitott 10es kulcs + kis csavarhuzo segitségével, szinte majnem hogy teljesen de a kuplunk továbra sincs! szeretném ha válaszoddal, egyutt a nagyábol a szerelési folyamatot is le irnád, hogy milyen alkatrészre lenne is szügség, mekkora a baj stb, válaszokat elöre is köszönöm!

2012. jún. 26. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi az a "kuplunk"!

Létezik viszont tengelykapcsoló másnéven kuplunG! Eléggé zavarosan és központozás nélkül írsz (mint a mai tizenévesek), ezért én pl. nem tudom eldönteni, hogy mi is a bajod!

Nem emel ki (bont szét) a kuplung, vagy nem zár össze?


A "nincs kuplunk" tág fogalom!

:D


Tiszteld meg a válaszolókat azzal, hogy rendesen fogalmazol!

:(

2012. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igazad van, meg tudom magyarázni a helyesírási és a probléma le írást is, nem rég értem haza egybe fél gázon 15km... váltogatni nem nagyon akartam úgy hogy nem jó a tengelykapcsoló, mivel be húzom a kart, és nem old, tehát haza értem üresbe raktam be rúgtam kuplung kar be húz, egybe pöcköltem, és olyan volt mint ha be se húztam volna a kart! Utána próbáltam rá állítani a bovden feszítővel semmi érezhető különbség nem történt, akkor a blokknál a műanyag csavar kiteker, és ott van egy 8as anya, majd a közepén egy kicsi csavar ami segítségével elvileg valamennyit lehet állítani a tengelykapcsoló holt játékán ha jól tudom, azt is amennyire lehetett rá húztam, vagy is fel lazítottam a 8as anyát majd a kis csavart a kerék felé húztam amennyire lehetett, a változás annyi volt hogy a kuplung kart nehezebb volt be húzni egy kicsivel de a hiba ugyan úgy fenn áll, bízom benne hogy kicsit érthetőn amit le írtam, más hogy nagyon szóban nem tudom le írni :/
2012. jún. 26. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Na ezt már megértettem.

Bowdent gondolom nézted hogy egybe van-e. Ha igen akkor a kiemelő szerkezettel van valami pöcök Méghozzá szerintem a kiemelő rudakkal/pálcákkal vagy a közöttük lévő golyókkal lehet valami gond.

2012. jún. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!