Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítség! Édesanyám vett egy...

Segítség! Édesanyám vett egy Keeway Focust 2004 es típust, állítólag alig 1000 kilométerrel, szervizelve, gyári állapotban. Nah most a baj az hogy se nem gyorsul, se nem megy,44 nél haldoklik, és a féke iszonyúan sípol. Mi lehet a baj? Vagy ez ilyen?

Figyelt kérdés
Tehát most volt hazahozva, kipróbáltam, mivel én hoztam haza. 45 nél már majdnem szétesik, lejtőn csontig húzva 55, a féke nyikorog. mi lehet a baja? vagy ezek csak ennyire képesek? ennyivel mennek max? mert nekem volt a kymco dink em szintúgy 50 es csak az 1999 es, és az ment 70 et úgy hogy nem is éreztem meg hogy szenvedne, és végsebességre ment 85 öt, és abban volt már vagy 12000 kilométer, és nehezebb is volt... most akkor én érzem rosszul, vagy tényleg átkúrták szegényt? állítólag alig több mint 1000 van benne....

2012. jún. 26. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A Keeway ilyen, hulladék, meg az is bennevan hogy átqrták. A Kymco-val ne hasonlítsd össze, az a Honda gyártósorán készül, Honda minőségben.
2012. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez tényleg igaz, a keeway ilyen hulladék!!
2012. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Geri89 válasza:
Amennyiben tényleg alig 1000 km van benne, könnyen lehetséges, hogy még benne van a gyári fojtás. Az megmagyarázná, hogy miért nem gyorsul, és miért nem meg annyira.
2012. jún. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!