Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lyukas kipufogócső okozhatja-e...

Lyukas kipufogócső okozhatja-e egy hagyományos karburátoros motor egyenletlen működését?

Figyelt kérdés
Valahogy nem egyenletesen működik, üresjáratban is eléggé rángat. Gyertyákat kicseréltem, platinát cseréltem, karburátort beáztattam, majd sűrített levegővel kifújattam, szeleptávolságok be voltak állítva, és a hiba csak fennáll.

2012. jún. 27. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Üzemanyag akadálytalan útját ellenőrizted? Lehet csak a benzincsap/pumpa tréfál meg. Levegőszűrőt is ellenőrizd.
2012. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt nézd meg,nem e kormosabb vmelyik gyertya.

Lehet hogy a gyújtáskábel okozza.

2012. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A benzin útját nem gátolja semmi. Ha a levegőszűrő lenne eldugulva, amennyiben leveszem a levegőszűrő csatlakozását, és a motorba a szűretlen levegő áramlik, akkor helyre kellene álljon, de sajna nem. AZ előbb a gyertyákat is levettem, majdnem újaknak néznek ki. Én valamelyik szelepre gyanakszom, hogy nem zár tökéletesen, és onnan jöhet a gond. A kipufogó felől amolyan tompa "belepufogó" hang hallatszik. Tehát megy a motor, és szabályos időközönként valami belepufog. A gyújtókábelek ellenállását lemértem : 30-40 kiló ohm.
2012. jún. 27. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!