Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2001-es 1.3-as Kia Rio RS...

Laci1012 kérdése:

2001-es 1.3-as Kia Rio RS Classic miért rángat, és áll le a motorja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 2001-es 1.3-as Kia Rio RS Classic-om és egy kis segítségre lenne szükségem, mert nem tudok zöld ágra vergődni vele. A probléma az, hogy olyat csinál, hogy ha menet közben üresbe teszem egyszerűen leáll a motor (szervo, fék rásegítés viccesen elmegy), illetve rángat, adott esetben tövig benyomva a gázt sem pörög fel a motor, majd hirtelen meglódul. A nagy gond az, hogy az autószerelőnél nem produkálja a hibát, és már hülyének néz a szerelő, hogy miért hordok hozzá egy jó autót. Valakinek van ötlete?


Ideiglenesen javított a problémán, hogy gyertya készlet és gyújtó kábel készletet cseréltünk valamint (elnézést nem vagyok szakértő: gyertya készlet felet trafót?), ettől 2 hónapig tünetmentes volt, de most újra gondok vannak.



2012. jún. 27. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Légszűrő csere mikor volt? :)

De inkább üzemanyag ellátási problémára gyanakszom, benzinszűrő csere v. tisztítás kellene.

2012. jún. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, levegőszűrő nem régen volt cserélve azt tudom. Olyat mondtak még, hogy a lambda szonda, is okozhat hasonlót, ha megbolondul szerintetek ez okozhatja?
2012. jún. 28. 10:39
 3/4 Inf77 válasza:

Sziasztok!

Nekem is hasonló problémám van. Esetleg neked megoldódott azóta? Mi volt a hiba?

2016. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Megoldódott?
2023. febr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!