Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Octavia (1997-2009) jó...

Skoda Octavia (1997-2009) jó autó?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm

2012. jún. 27. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem 1.6-os akkor igen , legyen nagyobb mint 1.6 és tökéletes autó!
2012. jún. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Az autó kényelmes? Könnyű/élvezetes vezetni?
2012. jún. 27. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem a legkényelmesebb hosszú távon de 150-200 km-es távokra tökéletes. Amúgy elég élvetes kis autó , de nem piros lámpától piros lámpáig találták ki! :)

1.8 benzin (125 ló) elég jó! De az 1.9 PDTDI azt viszont tényleg élvezet vezetni.

Amúgy a kollégámnak volt 1.6 és városba a 9-et is lenyakalta pedig azt mondta nem volt nagy forgalom.. amikor meg haza vitt lehetett érezni ,hogy nem húz az autó nagyon.

Faternak 1.9PDTDi volt , az viszont elég pöpec autó! 1.8-as szerintem meg köztes (igaz nem vezettem , de jókat hallottam róla) :)

2012. jún. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kalap szar! 1.6-ossal azt hittem sose érünk le Siófokra. Belseje meg még egy Zsigulinak is izgalmasabb mint ennek.
2012. jún. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nézd attól függ, milyen a motor, felszereltség,évjárat, ajánlanék egy másikat amivel kevesebb bajod lehet, az Opel Vectra C GTS- abból is 2000 fölötti benzinest vegyél, az összesauto.hu fenn vannak minden autóról az adatok
2012. jún. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!