Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nekem van 5 éve "B" kategór...

Ha nekem van 5 éve "B" kategóriám és most megcsinálom az "A" kategóriát is akkor az kezdő jogosítványnak fog minősülni?

Figyelt kérdés
Motornál ugye ha kezdő jogosítvány, akkor 2 évig nem lehet utast szállítani. Vagy meg lesz jelölve a jogsin, hogy külön- külön mikor szereztem a két kategóriát?
2012. jún. 27. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Kezdő motoros leszel igen.
2012. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Vagy meg lesz jelölve a jogsin, hogy külön- külön mikor szereztem a két kategóriát?"


Igen be van írva a megszerzés ideje! Nem nézted még meg sosem a jogsid hátulját?

[link]

2012. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem leszel kezdő.
2012. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Be lesz jelölve a megszerzés dátuma, de az első kategória jogosítvány kategória megszerzésének az időpontjától számítva vagy kezdő. Vagyis már nem vagy az papíron.
2012. jún. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
- az első kategória szó :D
2012. jún. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak:az első NEMZETKÖZI kategória.:D
2012. jún. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem leszel kezdő, szóval akár rögtön vihetsz utast ;)

Én most csináltam Ak-t, több mint 2 éves B-s jogsim volt előtte, minden oktatót megkérdeztem hogy vihetek-e, azt mondta az összes hogy igen.

2012. jún. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 waland ***** válasza:
A kezdő jogosítvány azt jelenti, hogy az első kategória megszerzésétől számított 2 évig nem húzhatsz utánfutót, nem vihetsz motoron utast stb. Elvileg arra van, hogy beletanulj a forgalomba, megszokd a ritmusát. Ehhez mindegy, hogy autóval, vagy motorral teszed, két év után úgy veszik, hogy sikerült, innentől már bármire tehetsz vizsgát, nem lesz kezdő jogsid.
2012. jún. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez alól kivétel az "M" kategória, mert az nemzeti.
2012. jún. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!