Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A korlátlan,24 év?

A korlátlan,24 év?

Figyelt kérdés
Ha minden igaz, jövőre 24 éves kortól lehet majd A korlátlan jogosítványra vizsgázni. Én idén Júliusban leszek 21 éves, ha most elkezdem, de nem tudom befejezni, akkor jövőre folytathatom? Vagy meg kell várnom amíg 24 éves leszek? Elvileg elkezdés után 2 év múlva folytatnom kell, vagy elveszik.

2012. jún. 28. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

az a szabály vonatkozik rád, ami jelenleg hatályos, nem számít mi lesz jövőre

te úgy kezded el, hogy még 21 évesen lehet elkezdeni, ha idén elkezded semmi gond nem lesz, csak az szív, aki jövőre kezdené és még nincs 24

2012. jún. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nem mindíg igaz, kedves első válaszoló. Példa lehet, az automata váltós vizsga bevezetése C és D kategóriára is. Ott sem nézték, ki kezdte már el a tanfolyamot és ki nem.
2012. jún. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ejj, senki se tud pontosat erről. Egy oktató ismerősön szerint simán elveszhet, ha most elkezdem... Hol lehetne ennek pontosan utánanézni? Nem szeretném hogy kirántsanak a zsebemből egy rakat pénzt a semmiért...
2012. jún. 29. 13:18
 4/6 anonim ***** válasza:
fél év alatt csak befejezed, én anno a B-t megcsináltam 2 hónap alatt és akkor kellett az elsősegélyt is megszereznem. Egyébként honnan veszitek ezt, hogy felvitték a korhatárt? Ez már official?
2012. júl. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MikeB válasza:
ha nov 30-ig le tudsz vizsgázni nem veszik el, de ha nem, akkor újra kell vizsgáznod. De simán meg tudod addig csinálni.
2012. aug. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MikeB válasza:

[link]

Ezt olvasd végig.

2012. aug. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!