Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes c220 2002 es dízel....

Mercedes c220 2002 es dízel. Véleméynek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

kinéztem magmanak, de nepiteleten nemsok tapasztalat van írva le...:/

valakinek aki hallott róla ,akinek votl, pár sort írhatna...

köszi..:)



2012. jún. 28. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem E 270 cdi-m volt, imádtam. Kényelem, hangszigetelés, futómű, motor, prestige stb...


A C osztály nem sokban különbözik tőle. A cdi motorok egyébként nagyon gazdaságosak és erősek. Arra kell vigyázni, hogy normális kúton (pl: Ömv) tankoljon az ember mert a rossz minőségű gázolajat nem szeretik.

Olajból nekem a Mobil 1 vált be, ezt ajánlom neked is. A márkaszervizeket kerüld el, rabló banda az összes.

Egyébként amikor vásárlás után menet közben először rápillantasz az autó orrán lévő csillagra, az leírhatatlan érzés. (nekem elhiheted).

Ha további infó érdekel akkor itt egy szuper Merciklub:

[link]


Olajat 15 000km-ként feltétlenül cserélj benne. Van a cdi motorokban egy KARTERGÁZ SZŰRŐ is, 50-60 000km-ként azt feltétlenül cserélni kell!!!


[link]


[link]


[link]

2012. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

huhh köszi szépen a választ :))))


végre valaki :)))

2012. júl. 5. 22:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan.
2012. júl. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!