Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akkor most hogy is van ez az...

Akkor most hogy is van ez az új jogsi dolog?

Figyelt kérdés
Csak rutin vizsga nincs vagy már a rutin pályán se gyakorolnak kresz után egyből bedobnak a forgalomba?
2012. jún. 28. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, rutin pályán kezd mindenki, begyakorolja a mutatványokat és ha jól megy, csak akkor mehet forgalomban.
2012. jún. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Ment a "zöldkéz"
2012. jún. 28. 23:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
csak annyi változott hogy ahhoz hogy vehess forgalmi órákat is eddig kellett egy rutinvizsga most viszont az oktatód dönti el hogy mikor kezdhetsz el vezetni a forgalomban. nem kell rutinvizsga
2012. jún. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
annyit tennék hozzám, hogy oktatótól függ, és persze rajtad, hogy hol kezdesz.Én nemrég végeztem mindenből elsőre, de egyszer sem voltam rutin pályán, azt sem tudom hogy hol volt..
2012. jún. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elméletileg akkor mehetsz forgalomba, ha jól megy. Gyakorlatban viszont meg van kötve, miből, hány órát kell venned. Tanpálya általában 6 óra. Ennek sincsen sok értelme szerintem, a parkolás pont az a része, ahová már kell a rutin és nem az első hat órában fogod megtanulni...
2012. jún. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Családtagok, ismerősök csinálják mostanában a jogsit. Volt akit rögtön vitt a rutinpályára, volt olyan oktató aki megkérdezte hogy vezettél-e már, ha igen volt a válasz akkor rögtön forgalomban kezdett az illető.

Szóval most tényleg tőled és az oktatódtól függ a dolog.

2012. jún. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!