Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen pitbike-ot vegyek?

Milyen pitbike-ot vegyek?

Figyelt kérdés
Hobbi célra használnám csak, nem versenyeznék vele.
2012. jún. 29. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Ne vegyél pitbike-ot! Szerintem szánalmas. Vegyél inkább MZ-t, ETZ-t vagy valami mást, de ne pitbike-ot!
2012. jún. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mért az mz az milyen szerinted? Az is elég szánalmas. Nem őskövületet akarok én venni.
2012. jún. 29. 18:05
 3/10 anonim válasza:
100%
Hát..lehet,hogy Te szánalmasnak tartod, meg őskövületnek, de azok a motorok még ma is motorok! Nem offolás képpen írtam, csak a véleményem. Ja és szerintem is jobban járnál, ha nem pit-et vennél. De még mindig rajtad áll.
2012. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De egy mz az szerintem egy kicsit nehezen bírná a 8-10 méteres ugratásokat és a nagy homokot meg sarat. Nekem nem utazásra kell motor hanem crossozásra. Nekem cross motor kell és ezek között a pitbike a legolcsóbb és nagyon jó kis gépek szerintem.
2012. júl. 4. 08:57
 5/10 anonim válasza:
Figyelj, ha tényleg pitet akarsz, akkor nagyon nézzél szét, mert haveromnak volt egy "noname" 125 ccm-es gépe, ami 1-2 hét használat után tönkre ment.Már annyit költött rá, mint amiért megvette. De ha van pénzed rá, akkor nyugodtan veheted. :D
2012. júl. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt néztem ki ez nem noname ez azért jó márka :)

2012. júl. 4. 12:29
 7/10 anonim válasza:
Hmm :D. Nem vagyok a kis motorok híve, de ez tetszik. Ha megveszed, akkor sok sikert hozzá! :)
2012. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. júl. 4. 17:24
 9/10 anonim válasza:
A pitsterpro nem rossz, gyári felszereltsége bőven elég hobbira, nekem x4 van, két éve versenyzek vele, előtte edzőm versenyzett vele végig 2 szezont, nem volt vele probléba, bár hátul a gyári helyett egy Elka teló van benn és egy YCF blokk. ÚJ motorban általában gyárilag szar olaj van, érdemes 1-2 üzemóra után kicsrélni valami jó olajra(Motul, esetleg Castrol és 15w-50-esre)
2012. júl. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Varga Beni válasza:
Szerintem pit-et vegyél nekem nagyon bevált pedig nem is az a nagy márka (ORION) a pitsterpro jóval erősebb gép még ennél is (jah es egy mz-t is lehagytam vele.
2012. nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!