Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok, mondani jó autósisko...

Tudnátok, mondani jó autósiskolát Budapesten?

Figyelt kérdés
Lényeg azlenne hogy elég gyors,minnél kevesebb pénzből jöjjön ki,ne legyen lehúzós

2012. jún. 30. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Csigavér
2012. jún. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézd, ezek így együtt nem mennek. Én sokáig kerestem sulit, de 120-140ezer alatt sehol, azaz sehol sem tudod megcsinálni. Ahol gyanúsan olcsó, akciós, stb az mind lehúzós.

Én a Non-Stopnál csináltam, ez az egyik legdrágább Budapesten, de fillérre pontosan annyit fizettem, amennyit mondtak az első napon. Több konstrukció van, lehet 4 hét alatt jogsi, de az dupla áron van. A kresz oktatást nem szerettem, mert magadnak kell átnézni az anyagot és hülye a sulivezető, de legalább gyorsak, azonnal van autó, választani is lehet több típusból. A tanár rugalmas volt. Helyben van eü tanfolyam és orvos is.

2012. júl. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a Non-stopnál mennyiből jöttél ki?
2012. júl. 3. 16:26
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt vannak az árak. Én normál kresztanfolyamra jártam és gyors vezetési tanfolyamra, ezt 2 részletben kell kifizetni. Ehhez jött a 4600 kreszvizsadíj, 11000 a forgalmi vizsga díja, én jártam elsősegély tanfolyamra és órára, az 8500 plusz 6500, itt csináltattam az orvosit, az volt 5000Ft.

Amit nem mondtak és kvázi pluszköltség volt az az, hogy a vizsgaórát is ki kell fizetni, mintha rendes óra lenne, az 2100Ft. Meg 4000 a jogsikiváltás az okmányirodában.

Még azt elmondom, hogy bukásnál 5 plusz órát kell venni, annak darabja 2500Ft, újra forgalmi vizsga díj és újra az óra ára, a 2100.

Én sokat kutattam a neten, minden suliról írnak hideget-meleget, nehéz választani. Ez meg közel volt és nem olvastam róla sok rosszat.

De csak akkor válaszd, ha nem igényelsz sok KRESZ magyarázatot, mert az órák abból állnak, hogy átnézel 300 diát, amik nem is mindig segítőkészek. Én végül otthon, tesztkönyvből tanultam meg. De segítőkészek az ügyintézők is. Nem volt velük bajom.

2012. júl. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!