Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jövőre tényleg kell majd...

Jövőre tényleg kell majd robogóra is rendszám?

Figyelt kérdés
Mert pár ismerősöm ezt mondta. Sokszor felhozták már ezt de sosem lett belőle semmi, de most mindenki annyira biztosra mondja. Szerintetek?

2012. jún. 30. 15:42
 1/6 anonim válasza:
Nem hiszem, egy valaki elkezdi és megy tovább a hülyeség...
2012. jún. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valljuk be lenne előnye is és hátránya is.
2012. jún. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én osztálytársam is mindig ezt mondja mert neki nagy motorja van de kismotorként használja és hogy majd minden ilyen motor meg fog bukni, de amúgy nem fogják bevezetni csak haverom fél ettől mert neki nagy motorja van....mindig azt mondja hogy, mert németországban is be lett vezetve, de mi hol tartunk németországgal szemben sehol...nálunk a büdös életbe nem lesz ilyen...jóval el vagyunk maradva
2012. jún. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát nemtom...általában a rossz dolgokkal mindig besz.pjuk, azokat mindig áttudjuk venni más országoktól, a jókat bezzeg nem....
2012. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ez csak egy tervezett dolog még nem dőlt el ha jól tudom. De gondolom a felrendszámozás is pénzbe kerülne, én személy szerint nem örülnék ennnek.
2012. jún. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát ahhoz nagyon értenek, hogy a sarcolás menjen, lehető legtöbbet lehúzni az emberekről, de amég hivatalos közlöny nincsen erről, vagy valami, szerintem alaptalan, világvége is állitólag eljött már 2000-ben, 2009-ben meg idén is, csak én lemaradtam róla
2012. jún. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!