Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen fogyasztása van az...

Milyen fogyasztása van az alábbi linken található Ford Mustang GT V8 nak?

Figyelt kérdés

[link]


Konkrétan erről van szó, reménykedek a 20l alatti fogyasztásban mert a gyár adatai szerint 10 és 15 liter között van. Esetleg tulajdonosoktól illetve hozzáértőktől várok véleményt. Van egy 4.2 es Mercedes Benz személykocsim ami nagyjából 280 LE körül van és annak a legrosszabb esetben is 13L az amit megeszik. Pedig '96 os gyártmányú körlámpás.


2012. jún. 30. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem kötekedésből, de akkor jobb napokon mennyit eszik a mercid? 11 litert? Mert én ezt nemtudom elképzelni, de ha igaz, mindenképpen ezt fogom választani a 280 lóerős autók közül... mármint a mercedes W210 E420-ast, egyébként nemhiszem, hogy 20-nál többet veszik ez a mustang, ha mégis, akkor vétek megvenni...
2012. jún. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ja ezt azért mondom, mert ez nem GT mustang, hanem a sima V6-os, bár nincs odaírva, és 4 literes autók általában már mind 8 hengeresek, de ez nem az, a GT az 4.6-os, és 300 lóerős
2012. jún. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Felejtsd el ha gyors autót szeretnél és szépet kis fogyasztással ajánlom figyelmedbe a SeatLeon cuprát! 240LE gyárilag OCT chippel 315LE.


[link]


akárhogy mész vele 10-12-nél többet nem eszik.

2012. jún. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem GT, sima Mustang, V6 van benne. Óvatos lábbal 9környékén is elmehet, normál használattal is 12-13 környékén marad.


A GT minimum 15 körül eszik, de erősen lábfüggő.


Az amerikai blokkokat ne hasonlítsd össze a Mercivel, más a furat-löket arány, és kisebb kompresszióval operálnak még mindig.

2012. jún. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"tegnap 19:43"

Egy MUSTANGOS kérdéshez linkelhettél volna Swift GTi-t is, 0-130-ig az is jó, többel úgy sem lehet menni ....

2012. júl. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezaz, csak nem akartam felhozni, de megtetted helyettem. :) Egyébként 3,8 a Seat, 4,9-ért meg van E46-os M3, ami tényleg sportautó, szóval...elgondolkodtató.
2012. júl. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

A mercim nagyon nem óvatos lábbal szépen húzatva fogyaszt 14 litert nyáron. Persze ez is klímás. Nagyon megnyugtató válasz, hogy óvatos lábbal akár 9l is lehet. A Seat leon egy szép és gyors autó de maga az a tény, hogy egy seat. Tekintve, hogy egy Mustang megszállott vagyok.Azért kezdtem el nézegetni a 2000 felettieket mert azt gondoltam biztosan kevesebbet fogyasztanak mint egy '72 es. Nagyjából van még bő 2 évem még beszélni tudok arról hogy tudnék venni egyet. Addig nagyon remélem hogy javul a helyzet az üzemanyag árak terén. Egy ilyen autót életem végéig tervezek. Na jó majd a család ugye de ha tehetem inkább megtartok egy ilyen szépséget. A végére annyit mondanék, hogy nem szeretnék chip tuningal és ilyenekkel belenyúlni a gyári autóba. Egyébként gondolom le lehet szűrni a 4.2 és merciből, hogy szeretem a nagy autókat olyan motorral ami megszólal ha odanyomod és nem úgy mint egy kis 2.0 rés motor hanem mint egy nagy állat V8 as.

2012. júl. 1. 08:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Kimondottam Mustang őrült vagy megértem ha nem Seatot veszel én meg Seat őrült vagyok :D
2012. júl. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Egyébként nem mondom, hogy a seat rossz autó, mert végülis nem az, de én nem vennék. Amit alkatrészre kellene költeni azt inkább egy amerikai autóra költöm.

Ja az előbb lemaradt a BMW vélemény... Van a szomszédnak bmw 2006 os M5 és egy 2008 as M3 nekünk egy 2000 rés 525 vagy 520D. Nem emlékszem mert régen láttam, ugyanis rohadt sokat van szervízben a miénk is meg a szomszédé is. Nekünk abból volt baleset, hogy már szar volt a kormánymű és kiszakadt a jobb első kérék miután maga a kormánymű kiszakad. Így nagyon jó volt lakott területen kívül ott ahol a legtöbb cigány él otthagyni az autót egy éjszakára.Reggelre be is voltak tördösve az ablakok.

2012. júl. 2. 08:54
 10/11 anonim ***** válasza:

A Ford mostanság eléggé ügyel a fogyasztásra, Mustangok terén is, nyugodt lábbal a V6-ossal el lehet járkálni településen kívül 8 literrel 100km-enként, városban ilyen 12-13 liter.

Azt javaslom olvasd el ezeket a véleményeket: [link]

Szerintem nem is olyan vészes, a V6osba is van nyomaték rendesen, és egy igazi ikonikus autó:)Sok sikert hozzá:)

Nekem is nagy vágyam egy Mustang, talán 2-3 év múlva én is birtokolhatok egyet:)

2012. aug. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!