Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Volvo7700A buszok jók?

A Volvo7700A buszok jók?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jún. 30. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jók a Volvók de csak ha jó légkondi van bennük ,mert nyáron bele lehet dögleni anélkül. Ugyanis ezek hidegre tervezett buszok jó hőszigeteléssel kicsi és általában nem nyitható ablakokkal. Télen tuti első osztály *1.

A volvók üzembiztosak kis igényű járművek. És szerintem jól néznek ki még azzal a kicsit kocka bunfordi külsejükkel is. Végre egy határozott forma a mai lekerekített tömegben. :) Én fehérbe vagy ezüstbe vennék erre a klímára ha rajtam múlna hogy ne forrósodjon fel a napon a 45C fokon.

2012. júl. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem ugyan ilyenek a BKV-s Volvok is?
2012. júl. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Utolsó! De, a BKV-sak is ilyenek, csak kék színben.
2012. júl. 1. 13:10
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha megfelelően karban tartják őket, akkor nagyon jó buszok :)
2012. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Szergej Karaljov válasza:
Ha nem azokat az árja méretre tervezett iszonyúan kényelmetlen üléseket szerelnék be, akkor nagyon jó buszok lennének. Egyébként a BKV-nál is húzzák az igát tisztességesen.
2012. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi az hogy árja?
2012. júl. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Télen a legjobb!! Ha kigyullad, van fütés :)

Egyébként jók, csak szeretnek kigyulladni

2012. szept. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 NGC válasza:
Nálunk szutykos kinglongok járnak szal adjatok hálát bármilyen volvo busznak.... :D
2012. szept. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A BKV-s Volvók nem teljesen ugyanilyenek. Sokkal puritánabbak, kevesebb extrával és gyengébb motorral...
2012. okt. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyilván a magyar és a skandináv, vagy nyugati környezeti és gazdasági körülmények eléggé különböznek. Azért még mindig jobb mint a lerobbant Ikarusok, pedig ha rendesen karbantartanák őket, akkor verhetetlenek lennének.:) Lényegében ugyanúgy Budapest jelképe mint az UV villamos. Lényegsebben olcsóbb lenne teljesen felújítani, korszerűsíteni, mint venni egy (majdnem) újat. Tudom, alacsonypadló.. De szerintem A-ból B-be ejutni az alap Volvok is jók, nem hiszem,hogy kell hangulatvilágítás, vagy aromaterápiás illatosítóberendezés, esetleg fűthető ülés egy buszba. Mondjuk az ülések nagyon nyomottan lettek tervezve.
2012. okt. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!