Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dacia Duster 1.6 16v - ről mi...

Dacia Duster 1.6 16v - ről mi a véleményetek-tapasztalatotok fogyasztás, menetdinamika stb?

Figyelt kérdés
Fikázódások a márka miatt nem érdekel.
2012. júl. 2. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ja most olvasom hogy fikázás nem érdekel én is azt akartam:D Fikázni soha nem vennék olyan szart..
2012. júl. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nepitelet.hu és társai?
2012. júl. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jómagam is Dacia tulajdonos vagyok, bár nem Duster. (Tehát nem fikázok)


Mindenesetre én jó messzire elkerülném a benzines változatot. Kizabál a pénztárcádból.


Én ugyan nem vezettem még ilyent, pontos fogyasztását sem tudom, de van egy kollégám, neki ilyen van ezzel a motorral és elégé panaszkodik a fogyasztására.


Be kell látni, hogy bizonyos méret felett nem szabad benzines autót venni.


Én ha vennék Duster-t csak dieselt.

ÉS nem a 110 lovast. A picit gyengébbet. (Talán 86LE? Nem tudom)


A 110 lovas már nagyon izmos ennek a kis 1,5-ös motornak, hamarabb képes behalni mint a picit gyengébb motor.


ÉS igaz, hogy drágább a dCi motorral, de ha normálisan vezetsz még fele üzemanyaggal is megúszod mint a benzinessel. Tehát visszaspórolja a vételár különbséget.


És igaz, hogy a benzines "kimegy a világból" és a dieselre időnként költeni kell, de ezekkel együtt is szerintem megéri a dolog.

Persze normális gázolajat kell bele tankolni.


Szóval ez az én tanácsom.

2012. júl. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
meg kell találni egy jó szerelőt garancia után
2012. júl. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!