Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 125-ös motornak mennyi az...

Egy 125-ös motornak mennyi az évi fentartása kb?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Most szeretnék váltani 125-s speed-re,neten nézelődtem és olyan 200-250ezer között nézelődtem nsr-eket.Nagyon tetszenek mind külsőleg,és sokat olvastam róluk és viszonylag jó motorok:).A kérdésem az lenne éves szinten mennyit kéne költeni rá?Persze ez tudom függ,hogy lesz-e komolyabb baj,de gondolok itt gumikra,biztosítás stb stb.Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 5. 17:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit,hogy használtauton és képesmotoron is szinte az összes motor vagy lejárt okmánnyal rendelkezik,vagy külföldivel,ez nagy baj?Mármint ebből lehet következetni hogy valami baj van?Ha nem akkor mennyibe kerülne egy magyar érvényes okmányirat?
2012. júl. 5. 18:06
 2/2 anonim ***** válasza:

Külfüldi papírosat nem ajánlatos venni, mert mi van, ha lopott.

Ha csak lejárt, az nem olyan nagy gáz, csak többe kerül. Vissza kell helyezni forgalomba, plusz le kell műszakiztatni.

Olyat meg végképp ne vegyél, amit addig 50-esként használtak, mert azt szinte lehetetlen legálisan rendszámossá tenni.

Éves szinten súlyadót, biztosítást kell rá fizetni. Utóbbi erősen változó, függ attól mennyire friss a jogsid, hány éves vagy, mekkora városban laksz.

2012. júl. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!