Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki 95ös indulás után...

Papp gábor77 kérdése:

Suzuki 95ös indulás után leáll, mintha nem lenne benzin, . Fordulat visszaesik, . inditás után ismét pár száz méter után fordulat leesik leáll. alapjáraton megy. Milehet a baj?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a gyertyát , üzemanyag szűrőt , üzemanyag vezetékek nincs-e eldugulva és a légszűrőt is ellenőrizd . Ezek a leggyakoribb okai a motorleállásnak .
2012. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pontosan melyk az üzemanyagvezeték a motornál?
2012. júl. 6. 14:05
 3/5 A kérdező kommentje:
a szürőt átnéztem,a csövek tiszták,nemtudom a benzinnek milyen sugárral kell bejönnie a szivattyutól a tankból? az elég lassu!!
2012. júl. 6. 15:57
 4/5 TOMAtm ***** válasza:
benzinpumpa?
2012. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így láthatatlanban nehéz megmondani de akkor valószínűleg az üzemanyagpumpával van gond . Nézd meg azt hogy nem-e tömődött el . Ha nem akkor valószínűleg ki kell cserélni ha nem nyomja eléggé . De mielőtt nekiállnál te csinálni mindenképp vidd el egy szerelőhöz nehogy más legyen a gond és ne legyen az hogy hülyeséget mondtam és fölöslegesen miattam adj ki pénzt .
2012. júl. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!