Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül a parkolóradar...

Mennyibe kerül a parkolóradar egy Opel Corsa C-be?

Figyelt kérdés

A másik autómban gyárilag benn van és nagyon megszerettem. Szeretnék tetetni a Corsámba is, mert lényegesen egyszerűbb vele a parkolás (sosem gondoltam volna, amíg ki nem próbáltam :)) Elöl-hátul lenne jó és színrefújt érzékelőkkel. Sok autóban látok utólag beszereltet, de a fekete műanyag "gombok" nem túl esztétikusak a lökhárítón.

Mennyibe kerülne ez?


2012. júl. 7. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak utólagos készletek, kb. 20e-től vannak a nagyon alapok, a határ gondolom a csillagos ég..

Szóval ha megvan a készlet, akkor még a munkadíj és a fényező munkája.


Ha tippelni kellene azt mondanám hogy max 90e-100e-ből ki lehet hozni előre-hátra ha mindent szakemberre bízol.


Esetleg ha volt gyárilag ilyen opció, akkor nézhetsz bontottat.

2012. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Utólagos szett az ebayen 3-4eFt (valoban mukodik,vettem mar en is) , a szenzorok szinre fujasa nekem 4eFt volt a 4db es ha nem vagy muszaki abalfabeta es vannak szerszamaid kb 2 ora alatt be tudod szereli(meretpontos lyukvagot adnak a szenzorokhoz) - ha nem mered magad bevallalni felenk 10eFt-ert szerelik be az autovillamossagi szerelok . 20e Ft korul vagy slatt kompletten meguszhato az utolagos szett.
2012. júl. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
31%
ne parkolóradart vegyél hanem tanulj meg parkolni....
2012. júl. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!