Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia rx50 terhelés alatt...

Aprilia rx50 terhelés alatt csak 6ezret pörög. Mi lehet a gond? (többi lennt)

Figyelt kérdés

2 márkaszervízben voltunk, mind a 2 ben passzoltak és annyit mondtak hogy ebből ennyik lehet kihozni.

Karbicsere volt, kompresszió mérve volt 9bar, gyújtás állítás megvolt, új gyújtásalappal is próbálkoztunk.

Teljesen nyit a karbi , shubertet mindenhogy próbáltuk.

Tömítések rendbe vannak. 45-ig gyorsul rendesen utána 50 felé kezd elszállni az ereje.

Válaszokat előre is köszönöm!



2012. júl. 8. 00:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A kipuff nincs lefojtva?
2012. júl. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kipufogót pár napja égettük ki, amúgy meg egy arrow tuning kipufogó, nem hiszem hogy fojtva van.
2012. júl. 8. 01:22
 3/12 anonim ***** válasza:

Működött rendesen a gép vagy így vettél egyet?

Vagy csak letetted és és így nyárra lett ilyen?

Mi lett rajta szerelve?

Ha van rajta szivató akkor 50 fele húzd rá és nézd meg hogy úgy mit mutat ha akkor jól megy és nem lefulasztja akkor a karbiban a főfuvóka mérete kicsi

Nem azért de milyen márkaszervizbe viszed ahol ezzel nemtudnak mit kezdeni,ezek is csak ahhoz érthetnek hogy kicseréljék az olajat azt annyi.

2012. júl. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Vegyél egy sportgyertyát, amúgy szerintem anyaghiány. Több anyagot neki, fúvókacsere.
2012. júl. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sajnos így vettem még régen, aztán nem is foglalkoztam vele.

Szerelve annyi volt rajta hogy a hengerfej tömítés ki lett cserélve, karbi, légszűrőcsere.

Még annyi hogy be toltuk hátrafele, és rendesen ment, nem fulladt, meg semmi. Lehet előgyújtás el van állítva ?

2012. júl. 10. 11:17
 6/12 A kérdező kommentje:
Az új karbi 17,5es , főfúfóka mérte 92 .
2012. júl. 10. 11:19
 7/12 anonim válasza:
Miért toltátok hátrafelé? lehet az is gond, hogy sokat kap, a régi karbival is ilyen volt?
2012. júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát, próbából toltuk be, régi karbi 12es volt.

5 ezret pörgött vele csutkán.

2012. júl. 10. 12:45
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sok lehet a 92-es főfúvóka bele.

Nekem 70-es hengerhez kellett a 80-as főfúvóka ami mellett meg evett 5 litert a gép de ez volt neki a tökéletes mert már különbség nem volt vele ha nagyobbat tettem bele,sőt volt amikor nagyobbat tettem bele és visszafojtotta a motort.Próbáld meg egy 76-82-es főfúvókával úgy hátha működni fog.

.Vagy elektronika miatt sem pöröghet ,ezeken milyen gyújtás van?

Kipufogót vedd le égesd ki és úgy próbáld ki vagy vegyél rá rezodobot amitől pörgősebb lessz.

Használj a benzinbe full szintetikus olajat vagy akár stil olajat is ha kétütemű.

2012. júl. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A 92es főfúvóka nem hiszem hogy sok, mikor simsonba 80as van.

Cdi gyújtás van rajta. Kipufogó pedig ki volt égetve.

Full szintetikus olaj van benne, és külön olajzásos.

2012. júl. 20. 03:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!