Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Piaggio, malaguti vagy aprilia...

Piaggio, malaguti vagy aprilia a jobb robogó és miért?

Figyelt kérdés
Léghűtésesekre gondolok 2 ütemű 49 cm3 -ra .

2012. júl. 8. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyik se jó amelyik léghűtéses!!!
2012. júl. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2012. júl. 8. 13:06
 3/9 anonim ***** válasza:
yamaha és aprillia a legjobb, nehalgass az elsőre,léghűtésesek jók,ő csak azt gondolta ,hogy a nyári melegbe jobb a vizes ,de azzal nagyon sok a hibalehetőség pl vízpumpa ,télen fagyálló
2012. júl. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*nehallgass*
2012. júl. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nos írnám hogy miért is nem jók a léghűtésesek!

Elsőre a léghűtéseseknél sokkal nagyobb az esély arra hogy beragad a dugó és ott hagy valahol.

A vízhütéses gépek sokkal gyorsabban is lehet őket hajtani jobban bírják a tempót .

Jó példa:gilera runner,gyári cucokkal és egy sportkipufogóval simán megy 90-100at míg ezt egy gyári léghűtésessel csak tunningok sora árán éred el.

Mondjuk ha normális állapotú léghűtéses robogót veszel és nem mész vele többet 50-60 km/h-nál és normális szintetikus olajat keversz bele akkor sok baja nem lehet a motornak.de ha hajtod,meg földutakon használod akkor csak egy pénznyelőt csinálsz belőle.

És nemhiába vízhűtésesek a jobb robogók!

2012. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 waland ***** válasza:
Na mármost ma mentem a "szar" léghűtéses Piaggio Free-mel 180 Km-t, és azon kívül, hogy a hátsó felem mostanra kockás és szénné sült a kezem, más baja nem lett. Szóval nincs azokkal a léghűtésesekkel semmi baj, ha figyelsz, hogy mindig legyen olaj, és ne nyelezd állandóan.
2012. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 waland ***** válasza:
De hogy a kérdésre is feleljek: szerintem inkább az Aprilia - kis különbségek vannak, de a Malaguti és az Aprilia Minarelli rendszerű, ami szerintem egyszerűbb, mint a Piaggio, és szigorúan a magánvéleményem alapján ezek közül az Aprilia talán jobb. Viszont én nem vetném el a Yamahát sem, sőt, én azt javasolnám leginkább. Milyen stílusban gondolkozol?
2012. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

a vízhűtéses gépek jobbak,de sokkal több velük a gond!

egyébként minarelli blokkosat vegyél,mert azokba ropiért kapsz alkatrészt.

nekem léghűtéses f12 volt pár éve,a végáttételen és a gyújtáson kívül mindent kicseréltünk benne és egyszer sem szorult meg!

ha tuningolni akarod,akkor vízhűtésest vegyél,mert abból többet ki lehet hozni. ha arra kell,hogy leugorj a boltba szotyiért meg sajtkrémért,akkor léghűtésest,mert kevesebb gond lesz vele!

2012. júl. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

5. ha mutatsz nekem egy olyan 50-es robogót ami 100-at megy egy sportkipufogóval megtapsollak ;)

a robogó kilóméteróra nagyon sokat csal!

2012. júl. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!