Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pereceltem motorral, kicsit...

Pereceltem motorral, kicsit elforgatva kell tartani a kormányt hogy egyenesen álljon, mi a tökömet csináljak? :D

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 05:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Cseréld ki az elgörbült első teleszkópot! Vagy akár a komplett villát...

:D

2012. júl. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem lesz olcsó muri úgy érzem
2012. júl. 11. 07:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ja.. Először nézd meg, hogy pontosan mi is görbült/hajlott/tekeredett el. Aztán ha relatíve olcsóbban akarod megúszni, akkor kezdődhet a telefonálgatás a motorbontókba, utána meg a szerelés.


De ha nem értesz hozzá, akkor biztosabb ha szakemberre bízod.

2012. júl. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor vagy valamelyik villa hajlott el, vagy a váz, vagy mindegyik. Érdemes lebontani a vázról mindent és ellenőrizni a geometriáját, majd ha lehet (alumíniumöntvény vázaknál vannak ezzel problémák), helyre húzatni, hogy egyenes legyen. Utána érdemes megnézni, hogy az első és hátsó villák milyen állapotban vannak, melyiket kell cserélni. De bizony az sem kizárt, hogy csak a kormány tekeredett el, viszont erre nem fogsz csak úgy, ránézésből rájönni.
2012. júl. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Sok negativ hozzaallas ... nekem is volt mar 2x ilyen egyszeruen kilazitod a azokat a csavarokat amik a villakat szoritjak ossze eltalaban a felso felen is 2 csavar.fogja es lent is 2 oldalankent. Utanna ha kilazitottad akkor vagy beallitod 2 oszlo koze vagy megkersz vkit h fogja a labai koze a kereket, utanna felulsz a mtrra es tekered a kormanyt ha egyenes akkor meghuzod a csavarokat remelem segitettem.
2012. júl. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Húsz Ezer te vagy az?? xD
2012. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!