Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor érdemes megtanulnom...

Mikor érdemes megtanulnom vezetni?

Figyelt kérdés
egyik ismerősöm (felnőtt) azt mondta, hogy tizenéves korban érdemes megtanulni, mert később nehezebb lesz. ez igaz? én 17 vagyok, én is szeretnék jogsit, de én eddig úgy voltam vele, hogy majd akkor, ha vezethetek is. ha lesz saját kocsim :) mert apukámnak céges a kocsija és nem vezethetem... szerintetek mikor lenne érdemes? pl jövő nyáron vagy majd felnőttebb koromban? 17/L

2012. júl. 11. 11:45
 1/5 anonim válasza:
Amint lehetőséged van rá, csináld meg a jogsit. Most még sok szabadidőd van, fogékonyabb az agyad. Sose tudhatod mikor jön jól.
2012. júl. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Badarság. Nagyon jól gondolkodsz.


Addig a világon semmi értelme nincs letenni a jogosítványt, amíg nincs egy autó, amit legalább fél-1 évig RENDSZERESEN tudsz vezetni.


Barátnőm is 8 éve letette a jogsit, azóta csakis az anyósülésen ült autóba - el sem tud vele indulni, nemhogy forgalomba kimenni.


Ha már levezettél 1 évet és mondjuk 10.000 km-t akkor azért már nem felejted el, mert berögzül.

2012. júl. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

gimibe érdemes csinálni, egyetem mellet nem lesz rá időd, ésőbb meg v kellene a munkához, v mellette nem lenne időd

bár az is igaz h nem ártana néha vezetni se ha megvan :P

2012. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17 vagyok énis most csinálom azthiszem jol jártam vele mert lesz mi vezetni és jó, hogy itta nyár mert azért kell rá tanulni :)
2012. júl. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
17-18-19 a legjobb: 17 elmèleti 18 gyakorlati :)
2012. júl. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!