Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit erdemes venni?

Mit erdemes venni?

Figyelt kérdés
asztat szeretnem kerdezni, hogy melyiket eri meg venni a quadot ,vagy a cross motort legyszives irjatok elonyoket hatranyokat mind kettorol .....koszonom .
2012. júl. 14. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha még egyiken sem ültél, akkor irány kipróbálni őket, szerintem te magad is hamar el fogod tudni dönteni. Amúgy én biztos cross motorba ruháznék be, quadot max. munkagépnek vennék fát hordani, vontatni, ilyesmire, ha lenne annyi felesleges pénzem. Az off-road quadok nekem valahogy nem jönnek be, az nem motoros élmény számomra.
2012. júl. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
helyesírási szótárt vegyél, az nem veszélyes.
2012. júl. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tudom hogy jobb a cross motor meg elvezetesebb is vele menni de a quad abbol a szempontbol jobb hogy ki tudok vele menni telen is nem kell felnem hogy feldolok .meg ennekem a sport quadok tetszenek .
2012. júl. 14. 18:44
 4/4 anonim válasza:
Szótárt baszod szótárt!!! Tanuljál meg először helyesen írni és csak az után vegyél motort !
2013. máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!